OSK Blu

ul. Kościuszki 14 s.12 (LO 5), Opole

Godzina jazd doszkalających autem osobowym za 55 zł i więcej w OSK BLU (-45%)

Wybierz opcję

Wyróżniki

Dodatkowe godziny jazd doszkalających pozwolą poczuć się pewniej za kierownicą auta np. przed egzaminem na prawo jazdy kat. B

Komentarze klientów Groupon

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • skład oferty: jazdy doszkalające samochodem osobowym
  • czas trwania: 1-3 godz.

Warunki

Oferta przeznaczona tylko dla nowych klientów. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 606 608 388. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Oferta nie łączy się z innymi promocjami. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Groupon ważny przez 2 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

OSK BLU NAUKA

Dzięki kursom organizowanym przez szkołę można opanować zasady ruchu drogowego, a także dowiedzieć się, jak zbudowany jest samochód i do czego służą poszczególne jego części. Z kolei podczas zajęć praktycznych kursanci opanowują sztukę poruszania się po zatłoczonych miejskich ulicach, a przede wszystkim zgłębiają tajniki bezpiecznej jazdy. Dla tych, którzy chcą powrócić do jazdy samochodem po dłuższej przerwie lub nabrać pewności za kółkiem, ośrodek przygotował jazdy doszkalające.