zamknij
Do 30% zniżki na oferty Twoje miasto z kodem SMAK30. Dziś koniec.

OSK Auto Kadet

Konwiktorska 7, Warszawa

Kurs prawa jazdy kat. B i więcej za 1799 zł w OSK Auto Kadet

Wybierz opcję
Ponad 40 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Okazja by zdobyć wiedzę teoretyczną i praktyczną umożliwiającą prowadzenie auta osobowego oraz sprawdzić się podczas symulacji egzaminu

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
W
Weronika
2 Oceny2 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
luty 12, 2022
Porażka. Wzięłam jazdy doszkalające w innej szkole, instruktor miał wrażenie, że ma osobę która pierwszy raz robi kurs, a rzeczy, które mówił instruktor w kadecie to same głupoty, które nijak mają się do egzaminu na prawko. Zdecydowanie odradzam kupowania prawka w tej szkole, wcale nie zaoszczędziłam, zmarnowałam tylko czas i pieniądze...

O tej ofercie

Szczegóły:

  • kurs obejmuje:
  • 30 godz. zajęć teoretycznych (przepisy ruchu drogowego, budowa auta i podstawy pierwszej pomocy)
  • 30 godz. zajęć praktycznych (za kierownicą nowego auta, w pełni dostosowanego do wymagań egzaminacyjnych)
  • w cenie: podręczniki i badania lekarskie, symulacja egzaminu państwowego

Warunki

Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 504 610 674 w terminie 3 tyg. od daty zakupu. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych groupon. 1 osoba może skorzystać z oferty raz na 6 miesięcy. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

OSK Auto Kadet

Jedną z zalet tego warszawskiego ośrodka szkolenia kierowców jest lokalizacja w samym centrum miasta. W OSK Auto Kadet przyszli kierowcy będą mieli do czynienia z doświadczonymi instruktorami, którzy prowadzą zajęcia w spokojnej i bezstresowej atmosferze.

Dla osób, które po kursie podstawowym będą chciały jeszcze popracować nad swoimi umiejętnościami w zakresie jazdy samochodem, szkoła przygotowała także jazdy doszkalające.