OSK Aurinko

2 lokalizacji

Kurs prawa jazdy kat. B w OSK Aurinko

Wybierz opcję
Ponad 30 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Okazja do zdobycia umiejętności teoretycznych i praktycznych pozwalających na dołączenie do licznego grona kierowców samochodów osobowych

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • kurs na prawo jazdy kat. B,
    • 30 godz. zajęć praktycznych,
    • zajęcia teoretyczne obejmują 3-miesięczny dostęp do aplikacji z pełną teorią,
    • egzaminy wewnętrzne.

Istnieje możliwość wybrania instruktora prowadzącego + możliwość dokupienia symulacji egzaminu państwowego na placu ośrodka w cenie 99 zł i na placu WORD w cenie 129 zł.

Warunki

Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. lub mailowo 880 848 850, oskaurinko@wp.pl (Żoliborz, ul. Adama Mickiewicza 17 lok. 15), 880 848 850, oskaurinko-praga@wp.pl (Praga, ul. Białostocka 11)w ciągu 14 dni od daty dokonania zakupu. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Możliwość wykonania szybkich badań lekarskich w ośrodku w cenie 200 zł. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

OSK Aurinko

Niewątpliwą zaletą nauki jazdy w szkole OSK Aurinko jest kultywowana tu zasada wzajemnego zaufania i partnerskich relacji kursanta z instruktorem. Pokłosiem takiego stanu rzeczy zaś – cierpliwe podejście i indywidualne traktowanie każdej uczącej się osoby.

Może właśnie dlatego większość kursantów OSK Aurinko zdaje egzamin państwowy za pierwszym razem. Pomaga w tym z pewnością kadra doświadczonych instruktorów i instruktorek nastawionych na rezultat: sprawienie, by każdy stał się świadomym i bezpiecznie poruszającym się po drogach kierowcą.