Ostatni dzień sprzedaży: Laserowa korekcja wzroku metodą Lasek lub Femtolasik od 1499 zł w Optegra – 1 z 5 miast

Kup jako prezent
Unable to add now. Please try again later
Unable to remove now. Please try again later

W skrócieZobacz gwiazdy, które zaufały Klinikom Optegra.

Co wyróżnia Kliniki Optegra:

 • doświadczenie: ponad 20 lat na rynku
 • pewność: 97% zadowolonych pacjentów
 • bezpieczeństwo: ponad 200 tysięcy wykonanych zabiegów

Grupa Optegra to największa w Europie międzynarodowa sieć nowoczesnych klinik okulistycznych. W oparciu o wieloletnie doświadczenie i najwyższą jakość, specjaliści Optegra oferują swoim pacjentom najwyższy standard wykonywanych usług. Laserowa korekcja wzroku w tych klinikach to niemal połowa wszystkich tego rodzaju zabiegów wykonywanych w Polsce.

Wybierz 1 z 3 opcji

Laserowa korekcja wzroku:

 • 1499 zł za zabieg metodą Lasek dla jednego oka,
 • 2998 zł za zabieg metodą Lasek dla pary oczu,
 • 6499 zł za zabieg metodą Femtolasik dla pary oczu.

Wzrok jest najważniejszym zmysłem – pozwala odkrywać, poznawać i podziwiać wszystkie barwy otaczającego świata. Osoby dotknięte wadami wzroku, by dostrzec to piękno, są zmuszone nosić okulary lub soczewki. Nowoczesna medycyna okulistyczna wychodzi naprzeciw ich potrzebom i oferuje laserową korekcję wzroku – szybką, skuteczną i całkowicie bezpieczną metodę poprawy widzenia.

Jedną z głównych przyczyn, dla których osoby z wadami wzroku nie decydują się na zabieg, jest lęk przed jego niepowodzeniem lub ewentualnymi powikłaniami. Laserowa korekcja wzroku jest całkowicie bezpieczna – sprzęt używany w klinikach Optegra charakteryzuje się wyjątkową czułością na tyle, by wyeliminować ryzyko błędu spowodowane m.in. niekontrolowanym ruchem głowy.

Zabieg jest przeznaczony dla każdego bez względu na zasobność portfela – wydatki związane z wymianą okularów czy soczewek, a także wszelkie preparaty pielęgnacyjne, to na przestrzeni lat koszt wielokrotnie wyższy niż jednorazowa korekcja wzroku. Decyzja o zakupie usługi nie wiąże się z żadnym ryzykiem finansowym – w przypadku braku kwalifikacji do zabiegu pacjent otrzymuje pełen zwrot środków.

Opis metod:

Zabieg Lasek umożliwia korekcję niewielkich wad wzroku i jest najlepszy do korekcji krótkowzroczności oraz astygmatyzmu. Trwa on zaledwie kilkanaście minut i jest bezbolesny. Funkcjonalną ostrość wzroku odzyskuje się po kilku dniach i można powrócić do codziennych aktywności, pracy, kontaktu z komputerem i prowadzenia samochodu. Natomiast ostateczna wada wzroku może się stabilizować nawet kilka miesięcy. Do uprawiania ulubionego sportu lub regularnych treningów np. na siłowni można wrócić po ok. miesiącu. Zabieg odbywa się w znieczuleniu miejscowym. Podczas zabiegu modeluje się rogówkę w zależności od rodzaju wady wzroku. Po zabiegu przez kilka dni należy nosić soczewki kontaktowe, które pełnią rolę opatrunku.

Natomiast FemtoLASIK jest „złotym standardem” metod płatkowych w chirurgii refrakcyjnej. FemtoLASIK jest metodą bezpieczną i bezbolesną. Dzięki laserowi femtosekundowemu stosowanemu do wytworzenia płatka rogówki zapewnia małą inwazyjność zabiegu oraz krótką, nieuciążliwą rekonwalescencję. Zakres korekcji wad wzroku za pomocą metody FemtoLASIK jest bardzo szeroki – od -10 do + 6 dioptrii oraz do 6 dioptrii cylindrycznych. Tą metodą można skorygować większość wad wzroku. Rezultaty są wyjątkowo satysfakcjonujące. Do codziennych aktywności, jak np. prowadzenie samochodu czy praca przy komputerze, można wrócić po jednym dniu. Na regularny powrót do ćwiczeń i sportu należy poczekać ok. miesiąca.


Warunki


Groupon ważny przez 4 miesiące od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż wydrukowany groupon. Wizyta kwalifikacyjna dodatkowo płatna: 149 zł (zamiast 299 zł). W przypadku braku kwalifikacji do zabiegu wartość grouponu i kwota za wizytę jest zwracana. Bezwzględna negatywna kwalifikacja oznacza sytuację, w której z powodów medycznych zabieg laserowej bądź mikrosoczewkowej korekcji wzroku jest niewskazany dla danego pacjenta i stanu tego nie można zmienić podejmując inną procedurę medyczną mającą na celu usunięcie przeciwskazania do zabiegu. W takiej sytuacji dokonywany jest zwrot opłaty dla pacjenta za wizytę kwalifikacyjną do zabiegu laserowej lub mikrosoczewkowej korekcji wzroku. Zasady zwrotu: http://optegra.com.pl/O-nas/Dokumenty-i-regulaminy# Umów się na wizytę kwalifikacyjną w ciągu 7 dni od zakupu grouponu, to drugą wizytę kontrolną otrzymasz gratis.
Jak to zrobić?
Przejdź do zakładki „Moje groupony", wybierz ofertę kliniki Optegra, kliknij w pole „Zobacz szczegóły" i wybierz zakładkę „Szczegóły zamówienia". Wyświetlany obraz ekranu prześlij mailowo na adres wizyta149@optegra.com.pl (używając funkcji zrzut ekranu/print screen i wklejając obraz w programie Paint lub bezpośrednio w treści wiadomości), a następnie wydrukuj i okaż w momencie przybycia.
Po wizycie kwalifikacyjnej możliwa jest zmiana metody ze wskazań medycznych ze zwrotem lub dopłatą brakującej kwoty za pośrednictwem portalu Groupon. 
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 22 246 61 20. Konieczna rezerwacja na wizytę kwalifikacyjną w ciągu 30 dni od zakupu.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Optegra


Optegra Polska od ponad 20 lat oferuje swoim pacjentom bogate doświadczenie (ponad 200 tysięcy wykonanych zabiegów) idące w parze z innowacyjnymi rozwiązaniami w dziedzinie medycyny. Międzynarodowa sieć klinik okulistycznych zapewnia profesjonalizm oraz najwyższą jakość medyczną. Sieć należy do placówek stosujących Okołooperacyjną Kartę Kontroli, która jest elementem inicjatywy Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) „Bezpieczna chirurgia ratuje życie”, mającej na celu ograniczenie liczby komplikacji u operowanych pacjentów.

Krajowy zespół tworzą lekarze należący do Polskiego Towarzystwa Okulistycznego, Christian Ophthalmology Society i European Society of Cataract and Refractive Surgeons. Wykonują m.in. zabiegi usunięcia zaćmy, likwidacji stożka rogówki, chirurgię zeza i zaawansowane zabiegi witrektomii.

Atuty Kliniki Optegra:

 • indywidualny program leczenia dostosowany do potrzeb każdego pacjenta
 • transparentna cena: cennik zawiera przejrzyste stawki, bez ukrytych kosztów
 • międzynarodowa sieć klinik okulistycznych zapewnia profesjonalizm oraz najwyższą jakość medyczną
 • wysoko wykwalifikowani okuliści: stale poszerzający swoją wiedzę i podnoszący umiejętności
 • zaawansowane technologie operacyjne

Komentarze

great experience
Sheng X. · 20 lipca 2017
Polecam
Zbigniew Ż. · 18 lipca 2017
SUPER OBSŁUGA,I EFEKT WIDOCZNY NASTĘPNEGO DNIA.POLECAM
ROBERT M. · 16 lipca 2017
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.