zamknij
Do 30% zniżki na urodę i fajne aktywności z kodem TANIEJ. Dziś koniec.

Radomska 13, Gdynia

Ozonowanie (39,99 zł) lub przegląd klimatyzacji z napełnieniem (49,99 zł) i więcej opcji w serwisie Oponex w Gdyni

Wybierz opcję

Wyróżniki

Okazja by oczyścić i zadbać o sprawnie działający układ klimatyzacji, co może poprawić komfort podróżowania

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
J
Jacek
1 Oceny1 reviews
listopad 19, 2021
Polecam, zrobione szybko i konkretnie...
A
Ania
3 Oceny2 reviews
sierpień 5, 2021
Szybko, sprawnie. Polecam wszystkim
R
Ryszard
5 Oceny4 reviews
sierpień 4, 2021
Wszystko przebiegło prawodłowo, klima działa. Groupon jednak to fikcja. W tej samej cenie miałbym usługę bez wykupywania.
I
Iga
2 Oceny1 reviews
lipiec 5, 2021
Sama usługa była ok, chociaż nie jestem ekspertem. Chciałabym jednak zwrócić uwagę na pewien problem. Pan Tomasz ma podaną informację, że jego zakład jest otwarty całą dobę, jednak dodzwonić się tam po godzinie 17 było niemożliwe, a gdy dodzwoniłam się w ciągu dnia nie było wolnych terminów na najbliższe weekendy, ani na rano, a ostatnie auto rzekomo było przyjmowane o 15.20, tak więc na tą godzinę się umówiłam. Odniosłam wrażenie, że Pan Tomasz nie chciał mnie umówić na bardziej dogodny termin z tego powodu, że nie jestem zwykłym klientem tylko z grouponu. Gdyby w warunkach grouponu było podane, że można się umawiać 8-16 pon.-pt. to bym po prostu tego grouponu nie zakupiła (skusiła mnie całodobowa obsługa). Zwolniłam się szybciej z pracy, żeby dostać się tam na umówioną godzinę, niestety na mieście były korki i spóźniłam się 15 min. Pan Tomasz powiedział, że nie zdąży wykonać całej usługi, bo potrzebuje 40 min na samochód, a ma umówionego następnego klienta, co mnie zdziwiło, ponieważ ja przez telefon usłyszałam, że nie przyjmuje już na późniejsze godziny. Tłumaczył się, że to sąsiad, ale przecież sąsiad mógłby 15 min poczekać.. Tak więc mogę się domyślić, ze moje przypuszczenia o traktowaniu klientów z groupona jako gorszy sort się sprawdziły. Nie mniej jednak Pan Tomasz wykonał usługę w skróconym czasie i mogę mieć tylko nadzieję, że zrobił to dobrze.
replied
View Comment +
J
Joanna
2 Oceny2 reviews
lipiec 2, 2021
Profesjonalnie, sprawnie, punktualnie i na wysokim poziomie. Zdecydowanie polecam.
R
Renata
4 Oceny1 reviews
czerwiec 24, 2021
bardzo miły pan, szybko, sprawnie, polecam
P
Piotr
1 Oceny1 reviews
czerwiec 22, 2021
Jak co roku, profesjonalna i miła obsługa, polecam firmę !
A
Andrzejtop reviewer
14 Oceny7 reviews
czerwiec 15, 2021
Miła obsługa, zgodnie z umówionym czasem, co obecnie staje się rzadkością. Polecam
Zobacz wszystkie opinie

O tej ofercie

Szczegóły:

 • etapy serwisu klimatyzacji (w zależności od opcji):
  • kontrola szczelności
  • napełnianie czynnikiem chłodniczym
  • sprawdzenie podzespołów kompresora klimatyzacji
  • opcjonalne ozonowanie
 • rodzaj czynnika: r134a

 • dopłata za każde dodatkowe 100 g czynnika: 30 zł
 • oferta obejmuje wszystkie typy samochodów

Warunki

Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 663 754 702. Przed nabiciem czynnika wymagane jest sprawdzenie szczelności układu chłodniczego. Zgodnie z obowiązującym prawem (Dz.U. 2015 poz. 881) usługa uzupełnienia układu klimatyzacji może być wykonana tylko w przypadku sprawnego układu. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 2. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Oponex Tomasz Popiel

Działający na terenie Gdyni warsztat specjalizuje się w usługach z zakresu wulkanizacji, serwisu klimatyzacji oraz mechaniki samochodowej. W Oponex Tomasz Popiel pracuje doświadczony zespół specjalistów, który wykonuje takie usługi jak m.in. prostowanie i spawanie felg, wymiana opon i wyważenie kół, ozonowanie klimatyzacji. Dodatkowo, warsztat prowadzi sprzedaż nowych opon renomowanych producentów.