Opieka-Edwin

2 lokalizacji

Do 31% zniżki na kurs masażu – chiropraktyka tkanek miękkich w firmie Opieka-Edwin

Wybierz opcję

Wyróżniki

Szkolenie pozwala na zwiększenie efektywności zabiegów technikami niestandardowymi na rynku polskim. Optymalizacja finansowa gabinetu.

O tej ofercie

Chiropraktyka tkanek miękkich L-S

Warsztaty zawodowe terapii manualnej to wiele technik mających za zadanie szybko i skutecznie znaleźć przyczynę bólu i ją wyeliminować bądź zmniejszyć. Szkolenie pozwala na: 1. Poszerzenie umiejętności praktycznych i przede wszystkim metodycznych przy wykorzystaniu techniki chiropraktyki tkanek miękkich. 2. Zwiększenie efektywności zabiegów (coaching zdrowotny, copping – radzenie sobie z bólem) 3. Optymalizację kosztów gabinetu prywatnego o 50%, nawiązanie współpracy partnerskiej między gabinetami w całej Polsce.

Chiropraktyka tkanek miękkich L-S (kurs dla 2 osób)

Warsztaty zawodowe terapii manualnej to wiele technik mających za zadanie szybko i skutecznie znaleźć przyczynę bólu i ją wyeliminować bądź zmniejszyć. Szkolenie pozwala na: 1. Poszerzenie umiejętności praktycznych i przede wszystkim metodycznych przy wykorzystaniu techniki chiropraktyki tkanek miękkich. 2. Zwiększenie efektywności zabiegów (coaching zdrowotny, copping – radzenie sobie z bólem). 3. Optymalizację kosztów gabinetu prywatnego o 50%, nawiązanie współpracy partnerskiej między gabinetami w całej Polsce.

Warsztaty przeznaczone są dla osób prowadzących gabinet masażu lub zamierzających go otworzyć. Szkolenie jednodniowe organizowane przez cały rok od poniedziałku do soboty.

Warunki

Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. +48 576 880 883. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 16. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Opieka-Edwin

Firma jest podmiotem leczniczym oraz współpracuje z placówką oświatową i innymi firmami przy wdrażaniu projektu ogólnopolskiego we wsparciu prywatnych gabinetów w kształceniu ustawicznym z zakresu terapii manualnej oraz utworzeniu sieci gabinetów wspieranych naszą optymalizacją kosztów prowadzenia firmy.

Firma oferuje warsztaty, które prowadzi Edwin Tomasz Roll, fizjoterapeuta, rehabilitant ruchowy z wieloletnim doświadczeniem w pracy z pacjentami z zespołami bólowymi kręgosłupa, dyplomowany chiropraktyk, specjalista osteopatii wisceralnej, specjalista pedagogiki leczniczej, pasjonat medycyny manualnej, medycyny ortopedycznej Cyriax. Szkolenia z zakresu terapii manualnej i masażu medycznego prowadzi od 2009 roku.