ul. Sarmacka 22, Warszawa

Kuchnia włoska: 21 zł za groupon wart 30 zł do wydania na całe menu i więcej opcji w Ontano Bistro

Wybierz opcję

Wyróżniki

W menu znaleźć można liczne przekąski, zupy, pasty, pizze, sałatki i więcej

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
A
Agnieszka
1 Oceny1 reviews
marzec 16, 2020
Dobre jedzenie, miła obsługa.
M
Monika
1 Oceny1 reviews
luty 25, 2020
Jedzenie było pyszne, polecam :)
J
jakub
11 Oceny2 reviews
grudzień 18, 2019
Dobre jedzenie miła obsluga

O tej ofercie


Szczegóły:

  • rodzaj kuchni: włoska
  • przykładowe pozycje z menu:
    • krem pomidorowy – pesto, mozzarella, grzanki
    • policzki wołowe – gnocchi, rozmaryn, sos na piwie
    • pasta alfredo – kurczak, suszone pomidory, cebula, śmietana
  • pełne menu dostępne na stronie

Dania kuchni włoskiej w okolicy Wilanowa? Pomysł na obiad w gronie rodziny lub znajomych? Uczta składająca się z pizz, makaronów i innych włoskich przysmaków? Odpowiedzią na te pytania może być wizyta w restauracji Ontano Bistro w Warszawie. Zaprezezentowana na stronie Groupon.pl oferta restauracji to bony wartościowe, za które można zakupić wszystkie pozycje z menu (poza napojami). Niezależnie od jego wartości, jest to okazja by we dwoje lub większym gronie zakosztować prawdziwie włoskich potraw, w tym m.in. zup, przystawek, sałatek, pizz, makaronów. To także pomysł na prezent dla miłośników kuchni śródziemnomorskiej.

Warunki

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony. Do 30.04.2020 r., restauracja jest nieczynna.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 1 przekazać jako prezent. Do wyboru wszystkie pozycje z menu z wyłączeniem napojów. 
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.  Godziny otwarcia: pon.-pt.: 12-22, sob.-niedz.: 09-22. 
Sprawdź dostępne terminy online, kup groupon i rezerwuj przez stronę: http://rezerwacja.groupon.pl/. Nie musisz potwierdzać rezerwacji telefonicznie.
Sprawdź przed zakupem: jak dokonać rezerwacji, najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Ontano Bistro

Mieszcząca się na warszawskim Wilanowie restauracja oferuje swoim gościom prawdziwie włoskie smaki. W menu królują bowiem nie tylko rozmaite makarony, sałatki oraz zupy, ale także przygotowane z włoskich składników pizze. Uzupełnieniem tej śródziemnorskiej uczty mogą być ciepłe i zimne napoje oraz słodkie desery. W sezonie letnim skorzystać można z ogródka letniego.