zamknij
Do 25% zniżki na oferty Twoje miasto z kodem ZNIZKA. Dziś koniec.

Omega Skydive – skoki spadochronowe Rybnik

Żorska 374 E, Rybnik

Skok tandemowy ze spadochronem i opcjonalnym filmowaniem dla 1 osoby w Omega Skydive w Rybniku

Wybierz opcję

Wyróżniki

Wyjątkowa okazja, by zafundować sobie ekstremalną przygodę i solidną dawkę adrenaliny, którą można dodatkowo uwiecznić na filmie ze skoku

Komentarze klientów Groupon

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • w cenie: kombinezon do skoku, gogle, krótkie przeszkolenie
  • lot samolotem trwa ok. 20 min
  • wyskok z samolotu następuje na wysokości 3000-4000 m
  • czas swobodnego spadania: ok. 40 sek.
  • po otwarciu spadochronu szybowanie na otwartej czaszy trwa ok. 5 min
  • skok wieńczy łagodne lądowanie możliwe dzięki specjalnej konstrukcji spadochronu tandemowego
  • po skoku klient otrzymuje pamiątkowy certyfikat
  • w opcji z filmowaniem – materiał będzie udostępniony na dysku

Warunki

Maks. waga uczestnika: 105 kg. Przeciwwskazania: nie można wykonać skoku pod wpływem alkoholu ani środków odurzających. Zmiana rezerwacji możliwa z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 796 626 860 w ciągu 14 dni od zakupu grouponu. Realizacja oferty zależna od warunków atmosferycznych. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Osoby nieletnie muszą okazać pisemną zgodę rodzica lub opiekuna. Niestawienie się na miejsce realizacji lub jego spóźnienie dłuższe niż 15 min w stosunku do godziny ustalonej w trakcie rezerwacji powoduje całkowitą utratę uprawnień do realizacji grouponu, niezależnie od przyczyn, a więc także w przypadku spóźnienia lub niestawienia się na miejscu realizacji z przyczyn losowych – groupon przepada. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych i dodatkowych rabatów Groupon. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny do 30/06/2022 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. W przypadku odwołania rezerwacji z powodu niekorzystnych warunków pogodowych lub z przyczyn technicznych – zostanie zaproponowany inny termin. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Omega Skydive – skoki spadochronowe Rybnik

Wiedza, doświadczenie i profesjonalizm – to wyróżniki zlokalizowanej w Rybniku szkoły (30 minut od Katowic i Ostrawy).Omega Skydive jest jedną z najstarszych szkół spadochronowych w Polsce, w której skoki to nie tylko praca, ale przede wszystkim pasja właścicieli. Strefa spadochronowa znajduje się na lotnisku Aeroklubu ROW, gdzie mieszkańcy Śląska mają możliwość przeżycia ekstremalnej przygody od kwietnia do końca października. Poza rekreacyjnymi skokami tandemowymi ze spadochronem doświadczona kadra instruktorów organizuje również specjalistyczne szkolenia spadochroniarskie.

Więcej informacji na Facebooku.