zamknij
Multikino

OL-AN

2 lokalizacji

Do 30% zniżki na: kwas hialuronowy w firmie OL-AN

Wybierz opcję

Wyróżniki

W naszej praktyce stosujemy najnowsze światowe techniki Anti Aging, Full Face i modelowania twarzy poparte 15-letnim doświadczeniem.

O tej ofercie

Zabieg z wykorzystaniem kwasu hialurynowego: 1ml Luminera lub Fillmed na wybraną partię twarzy z konsultacją lekarską.

Zabieg z wykorzystaniem kwasu hialurynowego: 2ml Luminera lub Fillmed na wybraną partię twarzy z konsultacją lekarską.

Zabieg wraz z konsultacją ze lekarzem medycyny estetycznej.

Indywidualnie dla każdego Pacjenta stworzymy idealne proporcje twarzy wykorzystując kwas hialuronowy z zastosowaniem najnowszych technik. Za pomocą kwasu hialuronowego możesz dodać harmonijnej objętości ustom oraz kościom policzkowym i skroniom, wyrównać kształt nosa, zarysować kości policzkowe i podkreślić policzki, wypełnić bruzdy nosowo-wargowe i „linie marionetki”, napiąć skórę i tkanki miękkie w dolnej jednej trzeciej twarzy, zniwelować problem opadających ‘’chomiczków’’, zarysować kontur twarzy, podkreślając linie i kąty żuchwy.

W naszej praktyce stosujemy najnowsze światowe techniki Anti Aging, Full Face i modelowania twarzy poparte 15-letnim doświadczeniem.

Zabieg wykonywany przez lekarza, wraz z darmową konsultacją przy wykorzystaniu najnowszych technologii 3D QuantifiCare. 

Podczas zabiegu wykorzystujemy najnowsze a zarazem bezpieczne dla pacjenta techniki.

Podczas zabiegu stosujemy najnowsze, topowe rosyjskie techniki modelowana Full Face. 

Modelujemy usta wszystkimi technikami oraz najnowszą techniką Russian Lips i "Usta na płasko".

W trakcie jednego zabiegu możesz wykonać pełne modelowanie twarzy Full Face bądź wymodelować pojedyncze obszary: 

- Wypełnienie skroni

- Modelowanie kości policzkowych oraz policzków, dolinę łez 

- Wypełnienie bruzd wargowo nosowych i marionetek 

- Modelowanie kątów i linii żuchwy " Profil Jolie" 

- Modelowanie brudki 

- Modelowanie nosa 

- Wypełnienie na szyi pierścieni Wenus 

- Wypełnienie dłoni 

- Modelowanie i wypełnienie ust 

- Wolumetria twarzy - Woluma 

Warunki

Oferta przeznaczona tylko dla nowych klientów. Oferta dla osób powyżej 18 roku życia. Zabieg nie jest wykonywany w przypadku ran otwartych lub zakaźnych chorób skóry. Znieczulenie w cenie. Zmiana rezerwacji możliwa z 72-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. 1 osoba może kupić i wykorzystać wiele grouponów. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 603 330 054. Konsultacja w cenie; w przypadku braku kwalifikacji do zabiegu następuje pełny zwrot kosztów. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpiaczający. Przed realizacją oferty należy poinformować instruktora/specjalistę o wszelkich schorzeniach. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach. Limit grouponów na wizytę: 10. Grouponu nie można przekazać innej osobie. Groupon ważny przez 1 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż wydrukowany groupon.

OL-AN

Gabinet medycyny estetycznej OL-AN to wyjątkowe miejsce na mapie Warszawy, które powstało z myślą o wymagających pacjentach, szukających skutecznych i bezpiecznych rozwiązań, gwarantujących piękno w najlepszym wydaniu. Przygotowaliśmy dla Ciebie ofertę zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Przez lata zbieraliśmy doświadczenia w kraju i za granicą, na licznych kursach, konferencjach i szkoleniach. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu poznaliśmy potrzeby i wymagania pacjentów po to, żeby stworzyć miejsce, w którym zadbamy o Państwa zdrowie, wygląd i dobre samopoczucie. Każdego dnia dążymy do spełnienia najwyższych oczekiwań naszych pacjentów. Poprawiamy niedoskonałości wyglądu zarówno u Pań, jak i Panów. Pozwól, aby pięknem Twojego ciała zajęli się profesjonaliści.