NutriDieta – Catering dietetyczny

5 dni diety Vege, Regular, Diabetic lub Pesco od 229 zł i więcej w NutriDieta – Catering dietetyczny

od
290 zł
229 zł
21% zniżki
Ponad 10 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Wybrany catering dietetyczny pozwala w wygodny sposób zadbać o zdrowie i szczupłą sylwetkę

Komentarze

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie


Firma posiada zaświadczenie Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego.

Szczegóły:

  • rodzaj diety: Regular, Vege, Pesco, Diabetic
  • kaloryczność: 1000, 1200, 1500. 1800, lub 2000 kcal
  • czas trwania: od 5 do 30 dni
  • liczba posiłków w ciągu dnia: 5
  • wyłączenia: można wykluczyć składniki – do 5 pojedynczych składników. Wykluczenia muszą być zweryfikowane przez firmę NutriDieta.
  • koszt wyłączenia: 4 zł/dzień (płatne poza Grouponem)
  • dostawa: woj. małopolskie: Kraków, Wieliczka, Skawina, Oświęcim, woj. Opolskie: Opole, Kędzierzyn-Koźle, Strzelce Opolskie, Krapkowice, Prudnik, Głubczyce, Gogolin. Stefy dostaw widoczne tutaj.
  • dni dostawy: w poniedziałki (na pn i wt), środy (na śr i czw), w piątki (na pt, sb i nd). Jeżeli dieta miałaby być bez weekendu, to trzeba to zgłosić. Dostawy w godzinach nocnych i porannych (3-7:00)

Warunki

Wymagana rezerwacja z min. 48-godz. wyprzedzeniem Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj e-mail bok@nutridieta.pl z podaniem (imię, nazwisko, numer telefonu, adres dostawy, preferowany termin dostawy oraz jaką kaloryczność ma zawierać dieta) oraz dołączyć groupon w formacie pdf lub podając kod zabezpieczający groupon. Miasta objęte bezpłatną dostawą – woj. małopolskie: Kraków, Wieliczka, Skawina, Oświęcim, woj. Opolskie: Opole, Kędzierzyn-Koźle, Strzelce Opolskie, Krapkowice, Prudnik, Głubczyce, Gogolin, Głubczyce. Jeżeli mieszkasz w województwie małopolskim lub opolskim a Twojej miejscowości nie ma na liście, sprawdź dostępność pisząc na bok@nutridieta.pl. Dni i godziny dostaw dostawy w poniedziałki (na pn i wt), środy (na śr i czw), w piątki (na pt, sb i nd). Jeżeli dieta miałaby być bez weekendu, to trzeba zgłosić. Dostawy w godzinach nocnych i porannych (3-7:00). Istnieje możliwość zamiany na opakowania ekologiczne, w takim przypadku dopłata 5 zł za dzień, płatna dodatkowo poza grouponem, przed pierwsza dostawą. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 2. Groupon ważny przez 1 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.

NutriDieta

Dzięki ofercie firmy nie trzeba się głowić, wymyślając zdrowe potrawy – pod drzwi domu lub biura zostaje bowiem dostarczone menu złożone ze smacznych i dietetycznych posiłków, dzięki którym z łatwością stracić można na wadze. Diety układane przez doświadczonego specjalistę ds. żywienia pozwalają pozbyć się toksyn i nadmiaru wody z organizmu, a co za tym idzie – poprawić stan skóry, włosów i paznokci. Zdrowe odżywianie umożliwia także unormowanie poziomu cholesterolu i cukru w organizmie, a tym samym odzyskanie energii i wzmocnienie odporności organizmu. Posiłki firmy NutriDieta przygotowywane są ze starannie wyselekcjonowanych, świeżych, nieprzetworzonych i zdrowych składników oraz dostarczane pod wskazany adres na terenie Krakowa i Śląska.