Brak nowych powiadomień

Novello

ul.Klonowa1/26, Gdańsk

Zabieg lipolizy iniekcyjnej od 159,99 zł w Novello

Do -61%
Wybierz opcję

Wyróżniki

Zabieg pomaga w walce z nadmiarem niechcianej tkanki tłuszczowej, ujędrnia ciało, co poprawia jego wygląd

W skrócie


Wybierz 1 z 3 opcji

Lipoliza iniekcyjna:

  • 159,99 zł zamiast 300 zł za zabieg z wykorzystaniem 5 ml preparatu,
  • 249,99 zł zamiast 600 zł za zabieg z wykorzystaniem 10 ml preparatu,
  • 349,99 zł zamiast 900 zł za zabieg z wykorzystaniem 15 ml preparatu.

Lipoliza iniekcyjna to nieinwazyjne modelowanie sylwetki polegające na wprowadzeniu za pomocą zastrzyków substancji powodującej likwidację komórek tłuszczowych. W rezultacie komórki ulegają rozpuszczeniu, uwolnione tłuszcze są rozkładane w procesie przemiany materii i wydalane z organizmu.

Zabieg ten polega na deponowaniu w tkankę tłuszczową mieszanki fosfatydylocholiny, deoksycholatu i np. L-karnityny lub krzemionki organicznej. Fosfatydylocholina PPC to naturalny składnik organizmu- lecytyna. W medycynie od dawna stosowana jest w leczeniu zatorów tłuszczowych czy też redukcji lipidów we krwi. Fosfatydylocholina i deoksycholat podawane są w tkankę tłuszczową powodując rozpad trójglicerydów po zniszczeniu komórek tłuszczowych. L-karnityna przyspiesza metabolizm tłuszczu.

Zabieg lipolizy jest przeznaczony dla osób z normalną wagą lub lekką nadwagą. Pomaga usunąć tzw. miejscowe otłuszczenia (fałdy na plecach, brzuch, uda,) których trudno pozbyć się w wyniku diety czy ćwiczeń fizycznych. U pacjentów z dużą i rozległą otyłością zabieg ten jest nieskuteczny. Wskazania do zabiegu to miejscowe otłuszczenie ciała.

Podczas konsultacji specjalista zbiera wywiad dotyczący przebytych i ewentualnych aktualnych chorób oraz uczuleń. Przed zabiegiem na wybrane, zaznaczone okolice może zostać nałożona maść ze środkiem znieczulającym. Następnie, po dezynfekcji skóry, specjalista dokonuje wstrzykiwania preparatu w zaznaczone miejsca bardzo cienką igłą. W miejscu podania pojawia się zaczerwienienie oraz uczucie pieczenia, które szybko ustępuje. Po zabiegu może pojawić się obrzęk i utrzymujące się bolesne i piekące zaczerwienienie, swędzenie czy drobne krwiaki. Są to typowe i normalne objawy rozpadu komórek tłuszczowych.

Po wykonanym zabiegu można od razu wrócić do pełnej aktywności. Zabiegi powtarza się średnio 2-3 razy w odstępach kilkutygodniowych w zależności od ilości tkanki tłuszczowej. Czasem wystarczający jest jeden zabieg. Lipoliza może być uzupełnieniem diety oraz zabiegów drenujących.

Po zabiegach lipolizy zaleca się wykonanie kilku zabiegów limfatycznych, które pomogą wydalić komórki tłuszczowe. Efekty zabiegu: standardowo zmniejszenie obwodu w miejscu iniekcji, lepszy metabolizm komórek skóry, lepsze mikrokrążenie, stymulacja regeneracji skóry, lepsze odżywienie skóry.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: Przed zabiegiem wykonywany jest dermomasaż - płatny dodatkowo 69 zł na miejscu (cena zniżkowa dla klientów Groupon).
Rezerwacja tel.: 530 222 777. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak dokonać rezerwacji, najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Novello

W spokojnej atmosferze i przytulnych wnętrzach salonu goście mogą zadbać o swoją urodę, korzystając z szerokiego wachlarza proponowanych tu usług.

Wykwalifikowani specjaliści dokładają wszelkich starań, by indywidualnie dobrane sesje przynosiły oczekiwane efekty, odmieniając i poprawiając wygląd twarzy i ciała. W metamorfozie pomagają zabiegi kosmetyczne, laserowe, zabiegi medycyny estetycznej. Całości dopełni profesjonalnie wykonany makijaż permanentny.

Novello

Zabieg kosmetyczny, Botoks, Zabieg na twarz