zamknij
Do 20% zniżki od ceny sprzedaży na urodę i fajne aktywności z kodem TANIEJ. Jutro koniec.
top-rated-merchant Najwyżej oceniane kupiec

Najwyżej oceniane kupiec

Multikino jest najlepszym sprzedawcą ze względu na średnią ocenę 4,5 gwiazdki lub wyższą w oparciu o minimum 400 ocen.

Multikino

35 lokalizacji

Od 14,50 zł: bilet na dowolny seans 2D w sieci kin Multikino – miejsca standardowe, VIP lub SuperVIP w całej Polsce

25 000+ kupionych
14,5 zł
Oferta wygasa za1 dzień 16:40:19
Ta oferta szybko się sprzedaje, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Okazja do obejrzenia na dużym ekranie aktualnych i nadchodzących hitów filmowych przez 7 dni w tygodniu

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
D
Dawid
4 Oceny3 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
dzień temu
Fajna sprawa ale różnica cenowa w Guponie 15,50 a ceną 16,90 za normalny bilet nie jest aż tak drastyczna. Lepiej kupić normalnie przez stronę Multikina gdyż różnica nie jest duża.
S
Sławomir
2 Oceny1 opinie
Rating of 4 out of 5 stars
3 dni temu
Kino ok, fajne fotele ale 27 minut reklam i zwiastunów to przesada i to nie lekka.
K
Katarzyna
1 Oceny1 opinie
Rating of 2 out of 5 stars
4 dni temu
Zakup biletów online z wykorzystaniem kodu zakupionego na Groupon, to totalna tragedia. Przy finalizacji zakupu biletów wyskakuje komunikat o błędzie, który uniemożliwia zakup (wystąpił w 3 różnych przeglądarkach!).
P
Paweł
33 Oceny32 opinie
Rating of 3 out of 5 stars
4 dni temu
Na sali było BARDZO ZIMNO
P
Paweł
33 Oceny32 opinie
Rating of 3 out of 5 stars
4 dni temu
Na sali było bardzo zimno po za tym wszystko ok
Zobacz wszystkie opinie

O tej ofercie


Oferta

Bilety na dowolny film 2D w kinach sieci Multikino w wybranych lokalizacjach:

Uwaga: Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.


Grupy kin:


ceny


Oferta ważna:

 • na miejsca promocyjne, standardowe, miejsca VIP, SuperVIP
 • przez cały tydzień
 • w wybranej grupie kin
 • na filmy 2D
 • do 30.09.2022

baner

Fotele VIP w Multikinie:

 • wygodne i luksusowe,
 • skórzana tapicerka,
 • szersze podłokietniki z elementami drewna,
 • umiejscowienie na sali zapewniające wyjątkowy komfort odbioru filmu,
 • dostępne we wszystkich kinach z wyjątkiem Kielc.

fotele

Fotele SUPERVIP w Multikinie:

 • elektroniczne sterowanie,
 • możliwość oglądania w pozycji półleżącej,
 • szersze, wygodne i wykonane z miękkiego tworzywa,
 • dostępne w kinach Poznań Stary Browar, Poznań Malta, Warszawa Młociny (wszystkie fotele) oraz Łodzi i Pruszkowie (wybrane miejsca).

Polecane filmy:


plakaty

„Johnny”

Patryk włamuje się do domku w małym mieście. Wyrok sądu nakazuje mu prace społeczne w puckim hospicjum, gdzie poznaje ks. Jana Kaczkowskiego. Duchowny angażuje młodych chłopaków w pomoc śmiertelnie chorym.

„Zołza”

Anna Sobańska (Małgorzata Kożuchowska) to kobieta sukcesu, która w jednej chwili potrafi wykreować gwiazdy, by zaraz potem je unicestwić. Chce być idealna w każdym obszarze, ale nie zauważa, że jej życie jest dalekie od świata, który kreuje na ekranie. Co się wydarzy, kiedy los postanowi spłatać jej figla?

„Orlęta. Grodno 39”

Dramatyczny obraz wojny widziany oczami dwunastoletniego Leona. 1 września 1939 r. budynek jego szkoły zostaje zbombardowany. Dla Leosia, jego przyjaciół i tysięcy polskich dzieci to konfrontacja z dramatyczną historią pisaną przez dorosłych.

„Orzeł. Ostatni patrol” Rok 1940. Na plażach Dunkierki trwa ewakuacja alianckich żołnierzy, a pod powierzchnią morza sunie supernowoczesny polski okręt podwodny ORP „Orzeł”. Doskonale wyszkolona załoga ma na swoim koncie spektakularne sukcesy. Teraz staje przed tajemniczą i niebezpieczną misją.

plakaty

„After 4. Bez siebie nie przetrwamy”

Para kochanków staje nagle pomiędzy przeszłością i przyszłością. Co zrobić, gdy całe dotychczasowe życie okazuje się kłamstwem? Historia o wybaczaniu i prawdziwej miłości, której nie można przegapić.

„Trzy tysiące lat tęsknoty”

Doktor Alithea Binnie mocno stąpa po ziemi, kierując się zdrowym rozsądkiem, a nie porywami uczuć. Pewnego dnia w jej życiu pojawia się prawdziwy dżin, który w zamian za swą wolność, oferuje jej spełnienie trzech życzeń.

„Sierota. Narodziny zła”

Psychopatyczna morderczyni o wyglądzie dziecka ucieka z zakładu dla obłąkanych i podszywa się pod Esther – zaginioną dziewczynkę z bogatej rodziny. Matka poszukiwanej Esther nie daje się nabrać i próbuje za wszelką cenę ochronić bliskich. Rozpoczyna się niebezpieczna gra, w której stawką będzie życie.

„Nie martw się kochanie”

Alice i Jack mieszkają w wyidealizowanej społeczności Victory – eksperymentalne miasteczko pracownicze powstało dla osób zatrudnionych przy tajnym Projekcie Victory oraz dla ich rodzin. Okazuje się, że firma, dla której pracują mieszkańcy, skrywa mroczne tajemnice.

plakaty

„Gdzie śpiewają raki”

Kya, porzucona przez rodzinę, samotnie dorasta na bagnach, z dala od cywilizacji. Gdy jej były chłopak zostaje znaleziony martwy, na Kyę pada podejrzenie o morderstwo.

„Szczęścia chodzą parami”

Kiedy Malwina (Weronika Książkiewicz) zakochuje się w Brunonie (Michał Żurawski), w jej życiu rozpoczyna się seria niefortunnych zdarzeń. Choć mężczyzna jest popularnym terapeutą par, to jego własne związki tworzą serię spektakularnych katastrof. Aby stworzyć udaną relację z Malwiną, musi odkryć przyczynę swoich sercowych porażek.

„Kryptonim Polska”

Staszek (Maciej Musiałowski) to miejscowy zadymiarz i narodowiec, a Pola (Magdalena Maścianica) – aktywistka oraz uosobienie wszystkiego, z czym Staszek i jego radykalni koledzy poprzysięgli walczyć. Czy ich miłość ma jakiekolwiek szanse?

„Top Gun: Maverick”

Pete „Maverick” Mitchell, po ponad 30 latach służby w amerykańskiej marynarce wojennej, jest pilotem testującym najnowocześniejsze maszyny. Maverick staje na czele pilockiej grupy specjalnej i musi zmierzyć się z niepewną przyszłością oraz duchami przeszłości.


Aktualny repertuar dostępny tutaj.


Warunki

Jak skorzystać z grouponu?
1. Groupon jest dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
2. Sposób realizacji: kod grouponu wymienny na bilet w kasie kina lub on-line na multikino.pl.

W związku z problemem technicznym strony multikino.pl, w jednej transakcji online można zrealizować wyłącznie jeden voucher. To oznacza, że przy zakupie większej ilości voucherów, każdy z nich musi być realizowany w osobnej transakcji.
Jeżeli pojawią się problemy z realizacją kodów prosimy o kontakt z infolinią Multikina: +48 552 73 64 30 .

3. Do realizacji w kasie weź groupon na urządzeniu mobilnym, wydrukowany lub podaj kod grouponu.
W celu realizacji on-line wejdź na multikino.pl wybierz interesujący Cię seans i miejsca, kliknij „Kupuję bilety" i podaj kod grouponu w polu „Kod voucher". Z biletem udaj się prosto do wejścia na salę kinową.
Dodatkowe informacje: Groupony sprzedawane są przez Groupon sp. z o. o. Po zakupie otrzymasz fakturę wyłącznie na dane osobowe z Twojego konta Groupon. Każdy kod podlega wymianie na jeden bilet na dowolnie wybrany seans filmowy w technologii 2D w kinach sieci Multikino w całej Polsce. Kody ważne na seanse wyświetlane do daty ważności biletu (brak możliwości wymiany kodu na bilet na seanse wyświetlane po dacie ważności kodu). Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Oferta ważna w zależności od opcji:
- bilety na miejsca promocyjne (ograniczona lista miejsc) – przed zakupem należy sprawdzić dostępność
- bilety na dowolne miejsca (Standard + VIP + SuperVIP w jednej cenie) – według dostępności (dotyczy również biletów na miejsca promocyjne)
Grupy kin:
- Grupa A: Bydgoszcz, Czechowice-Dziedzice, Elbląg Ogrody, Gdańsk, Jaworzno, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Lublin, Olsztyn, Poznań 51, Radom, Rybnik, Rzeszów, Sopot, Szczecin, Tychy City Point, Warszawa Reduta, Włocławek, Wrocław Pasaż, Zabrze
- Grupa B: Łódź, Rumia, Słupsk, Zgorzelec
- Grupa C: Poznań Malta, Tychy Gemini, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Warszawa Wola
- Grupa D: Poznań Stary Browar, Pruszków, Warszawa Złote Tarasy
- Grupa E: Młociny C3D (oraz wszystkie kina sieci Multikino w Polsce)
Ograniczenia: groupon nie uprawnia do pierwszeństwa w kasie kina lub innych preferencji w stosunku do innych klientów kin. Możliwość realizacji grouponu zależy od dostępności miejsc na wybrany przez jego posiadacza seans filmowy. 1 osoba może kupić i wykorzystać dowolną liczbę grouponów. Oferta nie obejmuje sal xtreme.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.
Ważność: bilety ważne do 30.09.2022.
Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Multikino / Cinema 3D

Multikino

W 1998 roku spółka uruchomiła pierwsze w Polsce kino wielosalowe, rozpoczynając tym samym ekspansję tzw. multipleksów w Polsce. Obecnie sieć posiada 33 kin w 26 miastach, dysponując 250 ekranami i projektorami cyfrowymi Dolby 3D DigitalCinema. Od 2010 roku obecna jest również na Litwie i Łotwie, gdzie funkcjonują multipleksy w Wilnie i Rydze.

Multikina znajdują się w najbardziej prestiżowych lokalizacjach, jak chociażby Złote Tarasy w Warszawie, Stary Browar i Malta w Poznaniu czy Pasaż Grunwaldzki we Wrocławiu, a w niektórych z nich znajdują się także oryginalne kawiarnie Cavablanca Cinema Cafe serwujące mieszankę 100% świeżo wypalanej (najpóźniej 2 tygodnie przed podaniem) kawy Arabica Coffee.

Multikino jest ponadto partnerem najważniejszych festiwali filmowych w Polsce – Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, Camerimage i Warszawskiego Festiwalu Filmowego. W 2013 roku sieci przyznano tytuł Superbrands dla najsilniejszej na polskim rynku marki konsumenckiej w kategorii „Czas wolny i rozrywka”.

Cinema 3D

Cinema 3D to dynamicznie rozwijająca się sieć kinowa, działająca na polskim rynku od 2010 roku. Obiekty są wyposażone w najnowszą technikę kinową, wygodne fotele i bary kinowe. Z kolei urozmaicony, pełen przebojów repertuar to efekt współpracy ze wszystkimi najważniejszymi dystrybutorami filmowymi.