Moja Klinika – medycyna estetyczna kosmetologia

Ul. Północna 22, Banino

Zabiegi na twarz: peeling kawitacyjny, sonoforeza z ampułką za 39,99 zł i więcej opcji w gabinecie Moja Klinika

Wybierz opcję
Ponad 60 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Sposób na dogłębne oczyszczenie cery, złuszczenie naskórka, regenerację komórek skóry, spłycenie zmarszczek, rozjaśnienie przebarwień

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • liczba etapów: 1-3
  • rodzaje zabiegów do wyboru:
    • peeling kawitacyjny + sonoforeza + ampułka
    • oczyszczanie wodorowe
    • oczyszczanie wodorowe + infuzja tlenowa

Peeling kawitacyjny: metoda mechanicznego złuszczania kolejnych warstw naskórka przy wykorzystaniu ultradźwięków. Zabieg zapewnia oczyszczenie cery, regenerację komórek skóry, spłycenie zmarszczek, rozjaśnienie przebarwień, a także zwężenie porów.

Sonoforeza zabieg wykorzystujący ultradźwięki określany mianem „masażu ultradźwiękowego” lub „mikromasażu”. Ultradźwięki poprawiają przepuszczalność błon komórkowych, ułatwiają substancjom odżywczym zawartym w preparatach kosmetycznych przeniknięcie w głębokie warstwy skóry oraz korzystnie wpływają na przepływ limfy i metabolizm komórek.

Oczyszczanie wodorowe: przeznaczony do każdego typu cery zabieg polega na wprowadzaniu w głąb skóry niewielkich cząsteczek aktywnego wodoru. Ich zastosowanie pozwala na dokładne oczyszczenie komórek skóry. Wodór wprowadzany jest za pomocą strugi wody pod zwiększonym ciśnieniem.

Infuzja tlenowa: zabieg wykorzystujący technologię tlenu hiperbarycznego (tlenu pod ciśnieniem). Jej zastosowanie pozwala dostarczyć w głąb skóry aktywne składniki, np. pochodzące z indywidualnie dobranego serum.

Warunki

Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 883 766 454. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 2. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 2. Groupon ważny tylko dla zakupionej opcji. Groupon ważny przez 4 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Moja Klinika – medycyna estetyczna kosmetologia

Zlokalizowany w miejscowości Banino na Kaszubach salon kosmetyczny to miejsce, w którym można zadbać o piękniejszy wygląd i lepsze samopoczucie. Moja Klinika specjalizuje się w zabiegach z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii. W ofercie dostępne są zabiegi na twarz (np. oczyszczanie wodorowe, peeling kawitacyjny, sonoforeza, biorewitalizacja), redukcja blizn i rozstępów, henna brwi i rzęs, depilacja woskiem. Na miejscu klienci mogą oddać się również relaksującym masażom.