Między Nożyczkami

Strzyżenie damskie z modelowaniem (49,99 zł) i regeneracją (69,99 zł) i więcej w salonie Między Nożyczkami

Oferta ograniczona czasowo!
100+ odsłon dziennie
Wybierz opcję
Unable to add now. Please try again later
Unable to remove now. Please try again later

Wyróżniki


Wybrany pakiet fryzjerski to okazja nie tylko na zmianę dotychczasowej fryzury, ale także sposób by zadbać o stan włosów

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.

W skrócie


Wybierz 1 z 7 opcji

  • 49,99 zł zamiast 180 zł za strzyżenie damskie z modelowaniem
  • 69,99 zł zamiast 240 zł za strzyżenie damskie z modelowaniem i regeneracją (ampułka)
  • 99,99 zł zamiast 260 zł za strzyżenie damskie z modelowaniem i pielęgnacją OLAPLEX
  • 145,99 zł zamiast 380 zł za strzyżenie damskie z modelowaniem i koloryzacją (1 kolor) – włosy krótkie i do ramion
  • 189,99 zł zamiast 460 zł za strzyżenie damskie z modelowaniem, koloryzacją (1 kolor) i pielęgnacją Olaplex (włosy krótkie i do ramion)
  • 199,99 zł zamiast 460 zł za strzyżenie damskie z modelowaniem i baleyage (1 kolor) lub ombre (włosy krótkie i do ramion)
  • 209,99 zł zamiast 290 zł za dekoloryzację

Dodatkowe informacje:

  • jakiej długości włosów dotyczy oferta: włosy do ramion
  • dopłata do włosów dłuższych: dopłata w wysokości 40 zł
  • w przypadku konieczności wykonania dekoloryzacji (dot. opcji 4, 5 i 6) przed zabiegiem głównym, klientka musi dokonać dopłaty w salonie w wysokości 160 zł (włosy krótkie i średnie do ramion), 200 zł (włosy długie)

Warunki


Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta obejmuje włosy do ramion. W przypadku włosów dłuższych dopłata w wysokości 40 zł. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. W opcjach 4, 5 i 6, w przypadku konieczności wykonania dekoloryzacji przed zabiegiem głównym, klientka musi dokonać dopłaty w salonie.w wysokości 160 zł (włosy krótkie i średnie do ramion), 200 zł (włosy długie.)
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 506 400 522 z podaniem kodu grouponu i kodu zabezpieczającego. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Między Nożyczkami


Chcąc podkreślić atuty urody i własny charakter, warto zwrócić się do specjalistów, którzy pomagają w osiągnięciu wymarzonego efektu. W salonie Między Nożyczkami fryzjerzy z pasją przycinają końcówki i dłuższe pasma włosów, a stylowymi koloryzacjami nadają fryzurze odmiennego, nowego blasku. Na miejscu świadczone są także usługi fryzjerskie dla mężczyzn. Bogata oferta warszawskiego salonu obejmuje również kosmetologię (manicure, pedicure, makijaż tradycyjny i permanentny) oraz masaż (klasyczny, limfatyczny, bańką chińską, ciepłymi kamieniami) i taping rehabilitacyjny.

Między Nożyczkami

Salony, Fryzjer, Strzyżenie
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.