Brak nowych powiadomień

Ul Andersa 15, Warszawa

Strzyżenie damskie z modelowaniem (49,99 zł) i regeneracją (69,99 zł) i więcej w salonie Między Nożyczkami

Oferta ograniczona czasowo!
Do -72%
Wybierz opcję

Wyróżniki

Wybrany pakiet fryzjerski to okazja nie tylko na zmianę dotychczasowej fryzury, ale także sposób by zadbać o stan włosów

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Istotne recenzje

W skrócie

Wybierz 1 z 7 opcji

  • 49,99 zł zamiast 180 zł za strzyżenie damskie z modelowaniem
  • 69,99 zł zamiast 240 zł za strzyżenie damskie z modelowaniem i regeneracją (ampułka)
  • 99,99 zł zamiast 260 zł za strzyżenie damskie z modelowaniem i pielęgnacją OLAPLEX
  • 145,99 zł zamiast 380 zł za strzyżenie damskie z modelowaniem i koloryzacją (1 kolor) – włosy krótkie i do ramion
  • 189,99 zł zamiast 460 zł za strzyżenie damskie z modelowaniem, koloryzacją (1 kolor) i pielęgnacją Olaplex (włosy krótkie i do ramion)
  • 199,99 zł zamiast 460 zł za strzyżenie damskie z modelowaniem i baleyage (1 kolor) lub ombre (włosy krótkie i do ramion)
  • 209,99 zł zamiast 290 zł za dekoloryzację

Dodatkowe informacje:

  • jakiej długości włosów dotyczy oferta: włosy do ramion
  • dopłata do włosów dłuższych: dopłata w wysokości 40 zł
  • w przypadku konieczności wykonania dekoloryzacji (dot. opcji 4, 5 i 6) przed zabiegiem głównym, klientka musi dokonać dopłaty w salonie w wysokości 160 zł (włosy krótkie i średnie do ramion), 200 zł (włosy długie)

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać 1 groupon. Oferta obejmuje włosy do ramion. W przypadku włosów dłuższych dopłata w wysokości 40 zł. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. W opcjach 4, 5 i 6, w przypadku konieczności wykonania dekoloryzacji przed zabiegiem głównym, klientka musi dokonać dopłaty w salonie.w wysokości 160 zł (włosy krótkie i średnie do ramion), 200 zł (włosy długie.) Oferta skierowana do nowych klientów salonu.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 506 400 522 z podaniem kodu grouponu i kodu zabezpieczającego. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Między Nożyczkami

Chcąc podkreślić atuty urody i własny charakter, warto zwrócić się do specjalistów, którzy pomagają w osiągnięciu wymarzonego efektu. W salonie Między Nożyczkami fryzjerzy z pasją przycinają końcówki i dłuższe pasma włosów, a stylowymi koloryzacjami nadają fryzurze odmiennego, nowego blasku. Na miejscu świadczone są także usługi fryzjerskie dla mężczyzn. Bogata oferta warszawskiego salonu obejmuje również kosmetologię (manicure, pedicure, makijaż tradycyjny i permanentny) oraz masaż (klasyczny, limfatyczny, bańką chińską, ciepłymi kamieniami) i taping rehabilitacyjny.

Między Nożyczkami

Salony, Fryzjer, Strzyżenie