Medicalaser

Cieszkowskiego 40a, Swarzędz

Depilacja laserowa: 3 zabiegi na wybrane partie ciała od 450 zł w Medicalaser

Wybierz opcję
Do 10% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod: ZNIZKA20. Ważny do 28.5.
Użyj kodu

Wyróżniki

Sposób na trwałe pozbycie się zbędnego owłosienia z wybranych partii ciała dzięki wykorzystaniu wysokiej klasy laserom do depilacji

O tej ofercie

Szczegóły:

  • nazwa lasera: Fotona Dynamis 2020, Uroboros 2019
  • rekomendowana liczba zabiegów: 4-6 (po jednym zabiegu zauważalna utrata 30% owłosienia)
  • czas trwania zabiegu: od 20 min (pachy, bikini) do 40-60 min (łydki z kolanami)
  • partie ciała do wyboru: pachy, bikini klasyczne, bikini głębokie, łydki z kolanami

Warunki

Zabieg nie jest wykonywany w przypadku ran otwartych lub zakaźnych chorób skóry. Oferta ważna tylko dla wybranych partii ciała: pachy, bikini, łydki z kolanami. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj przez stronę rezerwacja.groupon.pl http://rezerwacja.groupon.pl/. Telefon w celach informacyjnych; 667 595 575 lub e-mail: biuro@medicalaserswarzedz.pl. Kwota za niewykorzystaną wartość grouponu nie jest zwracana. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 2. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 25 dniach. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Medicalaser

Zlokalizowana w Swarzędzu klinika „oferuje szeroki wachlarz zabiegów oraz konsultacji z zakresu medycyny estetycznej, chirurgii plastycznej, naczyniowej i ogólnej, jak również dermatologii, kosmetologii, laryngologii i ortopedii”. Medicalaser skupia dużą uwagę na indywidualnym podejściu do pacjentów, wykonywania zabiegów przy wykorzystaniu sprzętu wysokiej klasy oraz dba o regularne podnoszenie kompetencji personelu i doświadczenia pracujących tu lekarzy. Klasyczne i laserowe zabiegi odbywają się w ramach tzw. chirurgii jednego dnia oraz holistycznego podejścia do pacjentów.