zamknij
Multikino

Kownaty 17, Torzym

Park rozrywki Majaland Kownaty: całodzienny bilet na wszystkie atrakcje za 69,93 zł (-30%)

Wybierz opcję
Ponad 150 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Okazja by skorzystać ze wszystkich dostępnych atrakcji w magicznej scenerii parku rozrywki

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
A
Agnieszka
2 Oceny1 reviews
październik 18, 2021
Kupiłam trzy bilety. W momencie gdy chciałam z nich skorzystać, na stronie pokazywał się komunikat , że już je wykorzystałam. NIE POLECAM. Kilkukrotnie próbowałam się kontaktować z GRUPON, w celu wyjaśnienia całej sytuacji, niestety zero odpowiedzi z ich strony.
E
Evelina
1 Oceny1 reviews
październik 10, 2021
Nigdy nie wykorzystałam swoich gruponów ponieważ od razu po zakupie widnieje status użyte !
G
Guest
1 Oceny1 reviews
wrzesień 10, 2021
Warto skorzystać z takiej opcji ;) dziecko w wieku około 10lat będzie się bawić najlepiej
I
Ilona
1 Oceny1 reviews
wrzesień 8, 2021
Zakupiony w Groupon bilet dla 3 osób za około 200zł na wejście do Majalandu , który miał ważność do marca 2022 został bez moje wiedzy wykorzystany. Osobiście nie korzystałam z tego grouponu, ponieważ planowałam pobyt dopiero we wrześniu a teraz na moim koncie widnieje informacje, że jest już nie ważny. Nikomu nie odstąpiłam grouponu a teraz nawet nie mogę z niego skorzystać ani odzyskać pieniędzy. Czuje się oszukana.
R
Rafał
4 Oceny2 reviews
wrzesień 7, 2021
BARDZO FAJNA ZABAWA
P
Paulina
1 Oceny1 reviews
wrzesień 3, 2021
Nie wykorzystała kupony, nie mogę go wydrukować, nie ma z Wami żadnego kontaktu.
E
Elwira
1 Oceny1 reviews
wrzesień 1, 2021
Moc atrakcji dla dużych i małych, dla odważnych i tych trochę mniej. Polecam gorąco, co prawda trzeba trochę wystać w kolejkach, ale warto.
P
Piotr
1 Oceny1 reviews
wrzesień 1, 2021
Poza tym, że niewiele atrakcji dla dzieci poniżej 90cm to bardzo ciekawe miejsce dla wyższych od tej granicy.
Zobacz wszystkie opinie

O tej ofercie

W całorocznym parku rozrywki Majaland Kownaty na odwiedzających czeka bogaty wybór atrakcji. Zlokalizowane są w zewnętrznej i wewnętrznej strefie.

Strefa zewnętrzna to m.in. drewniany rollercoaster Wilkołak (prędkość ponad 70 km/h) i Karuzela Kwiatów (rajd po świecie Pszczółki Mai) czy strefa Wickieland z dwiema atrakcjami: Wodna Bitwa i Wielka Fala. Całość utrzymana jest w klimacie wikingów. Nowa strefa obejmuje również sklep z akcesoriami oraz punkt gastronomiczny.

W przypadku niepogody można skorzystać z obszernej strefy wewnętrznej, w której znajduje się rollercoaster, Totem Wikingów czy Wielki Drakkar.

W 2021 w Majaland Kownaty otwarta zostanie nowa zewnętrzna strefa Super Wings z dwiema atrakcjami, jak podniebny interaktywny lot czy wodny plac zabaw.

Razem jest to blisko 30 atrakcji zlokalizowanych wewnątrz, jak i na zewnątrz parku. Pozwala to zorganizować dzień pełen przygód i emocji zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

Opis wszystkich atrakcji można znaleźć tutaj.


Szczegóły:

• skład pakietu: całodzienny bilet do całorocznego, bajkowego parku rozrywki Majaland Kownaty dla 1 osoby (min. 1 m wzrostu). • bilet wstępu obejmuje dostęp do wszystkich atrakcji zlokalizowanych na zewnątrz i wewnątrz krytego parku.

Ważne: w związku z sytuacją epidemiologiczną niektóre atrakcje i spotkania z bohaterami parku mogą nie być dostępne. Sprawdź na stronie parku dni i godziny otwarcia oraz dostępność atrakcji.

Przykładowe atrakcje:

Nowość 2021: Strefa Super Wings

W najbliższe wakacje w Majaland Kownaty zostaną otwarte dwie zupełnie nowe atrakcje w nowej strefie Super Wings: Jett Fly oraz Aqua Team Playground. Będzie można się wcielić w pilota i szybować w przestworzach lub poszukać orzeźwienia w wodnej strefie. Dla głodnych małych odkrywców dostępny będzie snack back World Aircraft Snack. Wszystkie informacje na temat nowej strefy tutaj.


Mapa atrakcji:

Majaland Kownaty już otwarty.

Warunki

1 osoba może kupić i wykorzystać wiele grouponów. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj online www.majalandkownaty.pl/pl (należy kliknąć na czerwony bilet po lewej stronie, wybrać „Mam już bilety" a następnie wybrać datę wizyty i wpisać numer biletu). Przed wejściem do parku należy zapoznać się z obowiązującym regulaminem (www.majalandkownaty.pl/pl/praktische-info/regulamin-parku), a wejście na teren parku jest równoznaczne z jego akceptacją. Godziny otwarcia dostępne na stronie www.majalandkownaty.pl/pl/godziny-otwarcia. Zasady parkowania są dostępne w punkcie serwisowym parku. Groupon nie łączy się z innymi promocjami. Z uwagi na rozwój pandemii i wytyczne rządu, realizacja usługi będzie możliwa po zdjęciu restrykcji rządowych. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. po przybyciu pokaż wydrukowany groupon i wymień go na bilet w kasie. Oferta dotyczy jednorazowego biletu wstępu do parku Majaland Kownaty dla osoby powyżej 1 metra wzrostu.W związku z obecną sytuacją podjęto szereg działań mających na celu bezpieczeństwo gości. Wymagane jest zakrywanie ust i nosa i zachowywanie dystansu społecznego Groupon ważny do 30/06/2022 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.

Majaland Kownaty

Całoroczny Park rozrywki Majaland Kownaty zlokalizowany w Kownatach, w województwie lubuskim, oferuje blisko 30 atrakcji w strefie wewnętrznej i zewnętrznej. Park rozrywki oferuje idealny wypoczynek w każdych warunkach pogodowych. Magiczna sceneria, wyglądająca niczym bajkowa kraina, przykuwa wzrok zarówno małych, jak i dużych gości. Na odwiedzających Majaland czekają przede wszystkim uwielbiane przez wszystkich postaci, jak: Pszczółka Maja i Gucio, mały wiking Wickie i Heidi. Oprócz szerokiej oferty atrakcji do dyspozycji gości są również punkty gastronomiczne, w tym restauracja główna Maja, przypominająca wyglądem wnętrze ula. Dodatkowo w parku znajduje się sklep z akcesoriami, gdzie można kupić produkty związane z bajkowymi bohaterami. Na miejscu znajduje się obszerny płatny parking.

Więcej informacji na Facebooku](https://www.facebook.com/MajalandKownaty).