Lovely Body

Catering dietetyczny: 5 dni 1000-1400 kcal za 199,99 zł i więcej z firmą Lovely Body

Wybierz opcję

Wyróżniki

Zbilansowane, pełne wartości odżywczych posiłki to okazja by zadbać nie tylko o swoje zdrowie, ale także jak samopoczucie

O tej ofercie

Firma posiada zaświadczenie Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego.

Szczegóły:

  • kaloryczność: 1000-2200 kcal
  • czas trwania: od 5 do 15 dni
  • dostawa: bezpłatna na terenie Warszawy
  • liczba posiłków w ciągu dnia: 5
  • weekendy: nie, dowozy tylko w tygodniu

Dodatkowe informacje:

  • dieta 1000-1400 kcal (Lovely Slim) – dieta przeznaczona dla osób pragnących zredukować masę ciała. Charakteryzuje się duża ilością potraw niskokalorycznych, zawierających niezbędne dla organizmu składniki mineralne, błonnik, a także cenne witaminy.
  • dieta 1600-2200 (Lovely Balance) – dieta przeznaczona zarówno dla zabieganych, jak i zapracowanych, świadomych konieczności zdrowego odżywiania oraz osób czynnie uprawiających sport. Obejmuje zestaw zbilansowanych posiłków, przy których wykorzystywane są wyselekcjonowane, najwyższej jakości składniki.

Warunki

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony. W terminie od 23 grudnia do 7 stycznia dostawy nie są realizowane.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: bezpłatna dostawa na terenie Warszawy, w przypadku dalszych kursów wymagana dopłata po konsultacji telefonicznej. Kontakt tel. 729 992 019. Catering dietetyczny jest dostarczany od poniedziałku do piątku . Można określić maksymalną godzinę dostawy rano.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj: groupon w formacie PDF należy przesłać na adres lovelybody.catering@gmail.com z danymi do zamówienia (imię, nazwisko, numer telefonu, adres dostawy, kod do domofonu oraz wybraną kaloryczność). W przypadku zmiany lub nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada. 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Lovely Body

Swoim klientom firma oferuje możliwość skorzystania z cateringu dietetycznego. Dostarczane pod wybrany adres posiłki, pakowane w próżniowo zgrzewane pudełka, dostępne są w kaloryczności od 1000 do nawet 3000 kcal. Zainteresowani mogą zdedydować się również na dietę Lovely Special, która dostosowywana jest do indywidualnych potrzeb klienta.