Brak nowych powiadomień

2 lokalizacji

49,99 zł za groupon wart 600 zł na wygładzanie zmarszczek kwasem hialuronowym i więcej w Lorens & Lorens – 2 lokalizacje

Do -93%
Wybierz opcję

Wyróżniki

Użycie preparatu Restylan/Emervel pozwala na uzyskanie naturalnego wygładzenia zmarszczek bez wpłynięcia na ekspresję i ruchy mięśni twarzy

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
N
Natalia
1 Oceny1 reviews
czerwiec 19, 2020
Jestem zachwycona podejściem i umiejętnościami Pana Doktora! Od kilku lat korzystam z botoksu na kurze łapki, lwią zmarszczkę i podniesienie łuku brwiowego. Zawsze wybieram "luksusowe" gabinety i najlepszych lekarzy. Nigdy nie korzystałam z gruponu bo nie sądziłam, że jakość usług będzie równie wysoka jak bez "promocji". I się myliłam. Jestem zachwycona efektami, opinię piszę tydzień po podaniu toksyny. Efekty są przepiękne. Żaden lekarz nigdy mi nic nie tłumaczył. Byłam zaskoczona gdy Pan Doktor omawiał wszystko ze szczegółami. Czułam się naprawdę zaopiekowana. Pan doktor świetnie dobiera ilość jednostek do problemu, a nie jak większość z lekarzy wstrzykuje gdzie tylko jest możliwość robiąc "betonowe czoło". Wykorzystano do mojego problemu tyle jednostek ile było potrzeba co naprawdę bardzo cenię, efekt jest jeszcze lepszy niż u poprzednich lekarzy za dużo niższą cenę. Będę już zawsze stalą pacjentką Pana Doktora, pomimo, że dzieli mnie 50km. Cieszę się, że tak dobry specjalista pojawił się na gruponie ze swoimi usługami, inaczej nigdy bym do Pana Doktora nie dotarła. Pozdrowawiam i polecam. Zadowolona Pacjentka.
M
monika
1 Oceny1 reviews
czerwiec 8, 2020
Bardzo miło i profesjonalnie.
A
AnnaTOP REVIEWER
56 Oceny17 reviews
styczeń 26, 2020
Otrzymałam super wyczerpujące informacje o zabiegu - super!
A
Aleksandra
1 Oceny1 reviews
grudzień 28, 2019
Profesjonalizm w każdym aspekcie. Polecam 👍
replied
View Comment +
A
Agnieszka
4 Oceny1 reviews
wrzesień 10, 2019
Profesjonalnie, miło, jestem bardzo zadowolona, polecam Pana Doktora w 100%
P
Paulina
1 Oceny1 reviews
wrzesień 4, 2019
Bardzo polecam Pana doktora
A
Agnieszka
1 Oceny1 reviews
czerwiec 25, 2019
Profesjonalne podejście do klienta. Wszystko dokładnie zostało mi wytłumaczone przez odraz w trakcie zabiegu. Gorąco polecam
M
Magdalena
1 Oceny1 reviews
maj 11, 2019
Bardzo polecam...
Zobacz wszystkie opinie

W skrócie

Szczegóły:

Oferta obejmuje groupon zniżkowy na zabieg z wykorzystaniem kwasu hialuronowego. Na miejscu konieczna dopłata do pełnej wartości usługi.

Kwota dopłaty do zabiegu (ustalana po konsultacji specjalistycznej) wynosi od 600 zł do 1100 zł.

Kwas hialuronowy: substancja, która pozwala w szybki sposób przywrócić prawidłowy poziom nawilżenia skóry, wpływając jednocześnie na jej odmłodzenie i wygładzenie. Występuje naturalnie w skórze i wykorzystuje się go w zabiegach powiększania ust, wypełniania zmarszczek, podnoszenia owalu twarzy. Kwas hialuronowy posiada wysokie właściwości nawilżające; pełni też rolę powłoki ochronnej, która zabezpiecza przed nadmierną utratą wilgoci.

  • wykorzystywany preparat: kwas hialuronowy Restylan/Emervel
  • partie do wyboru:
    • usta
    • opadające kąciki ust (linie marionetki)
    • fałdy nosowo-wargowe
  • specjalista wykonujący zabieg: lekarz

W gabinecie skorzystać można także z korekcji zmarszczek toksyną botulinową.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta skierowana tylko do nowych klientów. 
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym. Uzyskanie dodatkowych informacji drogą telefoniczną - udziela ich lekarz medycyny Piotr Lorens wykonujący zabiegi. Po zakupie grouponu zniżkowego należy dopłacić w salonie różnicę do pełnej wartości usługi.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 696 908 928 z podaniem kodu grouponu oraz kodu zabezpieczającego. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Lorens & Lorens

Gabinet jest miejscem, gdzie upływ czasu spowalnia, a jego efekty są korygowane tak, by po przebytych tu zabiegach, patrząc w lustro, twarz rozpromieniał uśmiech. Specjaliści z Lorens & Lorens sprawią, że kurze łapki i linie marionetkowe przestają być irytujące, a zmarszczki na czole i w okolicach ust stają się przeszłością.

W ofercie można znaleźć takie zabiegi, jak: korekcja zmarszczek toksyną botulinową, wypełnianie, powiększanie i modelowanie ust, peelingi chemiczne czy mezoterapia igłowa. Co ważne, nad wszystkim czuwać będzie lekarz Piotr Lorens.

Lorens & Lorens

Zabieg kosmetyczny, Botoks, Zabieg na twarz