Brak nowych powiadomień

Ul. Żurawia 6/12 Lokal 745, Warszawa

Office Box 1000-2000 kcal na 3 dni z dostawą za 156 zł i więcej w Life Catering

od
204 zł
Oferta niedostępna

Wyróżniki

Bogaty wybór diet, które mogą pomóc w zmianie dotychczasowych nawyków żywieniowych

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
E
EdytaTOP REVIEWERHELPFUL REVIEWER
58 Oceny49 reviews
grudzień 11, 2020
Szczerze polecam :) Jestem pod wrażeniem jakości dostarczanych posiłków .polecam kazdemu kto szuka jakości połaczonej z estetyka i skutecznościa .
A
AdrianTOP REVIEWER
16 Oceny11 reviews
grudzień 19, 2020
Polecam!

O tej ofercie

Firma posiada zaświadczenie Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego.

Szczegóły:

 • kaloryczność i diety:
  • ketogeczniczna – 1000, 1500, 1800 lub 2000 kcal
  • Office Box – 1000, 1500 lub 2000 kcal
  • Juice Box – 1500 kcal
 • czas trwania: 3-20 dni
 • dostawa na terenie następujących miast: Gdynia, Gdańsk, Sopot, Słupsk, Koszalin, Kołobrzeg, Szczecin, Gorzów Wlkp, Zielona Góra, Poznań, Łódź, Piotrków Trybunalski, Bełchatów, Warszawa, Wyszków, Ostrów Mazowiecki, Zambrów, Łomża, Białystok, Radom, Lublin, Kielce, Rzeszów, Kraków, Zabrze, Tychy, Mysłowice, Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec, Chorzów, Gliwice, Katowice – mapa dostaw dostępna na stronie
 • liczba posiłków w ciągu dnia:
  • dieta ketogeniczna i Juice Box – 5 posiłków
  • Office Box – 4 posiłki
 • wyłączenia: brak
 • dowóz od poniedziałku do soboty

Warto wiedzieć

Realizacja: 1. Po dokonaniu zakupu, groupon w pliku pdf., będzie dostępny na koncie Groupon. 2. W celu złożenia zamówienia należy wejść na stronę https://lifecatering.pl/ i przejść do zakładki: Złóż zamówienie. 3. Należy w całości wypełnić formularz zamówienia: w notatce do zamówienia należy wpisać: kod grouponu oraz kod zabezpieczający. W miejscu: sposób płatności należy wybrać przelew. 4. W razie trudności lub innych pytań należy kontaktować się telefonicznie pod nr 570 175 420 od poniedziałku do piątku w godz. 9-18, w sobotę w godz. 10-13 lub wysłać e-mail na adres: kontakt@lifecatering.pl. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 2. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 25 dniach. Groupon ważny przez 1 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Life Catering

Klasyczne diety, smaczne dania i zapewniające odpowiednią porcję mikro- i makroskładników posiłki przygotowywane w konsultacji z dietetykami – to podstawowe założenia firmy cateringowej. Life Catering tworzą „pasjonaci dobrego jedzenia i zdrowego trybu życia”, którzy starają się dopasowywać swoje usługi do preferencji i oczekiwań klientów. W ofercie do wyboru jest dieta Light, Sport i Vege o wybranej kaloryczności z dostawą do wielu miast w Polsce.