Brak nowych powiadomień

Ledwo Jadę

Kurs podstawowy na prawo jazdy kat. B za 1099 zł w szkole Ledwo Jadę (zamiast 1400 zł)

Oferta niedługo się kończy!
Do -21%
Wybierz opcję

Wyróżniki

Kurs teorii i praktyki prawa jazdy przygotuje kursanta do prowadzenia samochodu i poprawnego uczestnictwa w ruchu drogowym

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie

Oferta

  • 1099 zł zamiast 1400 zł za kurs podstawowy na prawo jazdy kat. B.

Warunki

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Dodatkowa opłata za wpisowe w wysokości 100 zł. Biuro i sala wykładowa mieszczą się przy ul. Adama Mickiewicza 12/2A w Warszawie. Aby kandydat mógł rozpocząć kurs, musi uzyskać profil kandydata na kierowcę (PKK), składając: wniosek o wydanie uprawnień, orzeczenie lekarskie (możliwość wykonania badania w ośrodku), fotografię (fotografia musi przedstawiać osobę od wierzchołka głowy do górnej części barków, a twarz musi zajmować 70-80% powierzchni zdjęcia. Pozycja na fotografii musi być frontalna).
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 662 068 243, 662 87 62 61 lub bezpośrednio w ośrodku w godzinach otwarcia. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Ledwo Jadę

Przyszli kierowcy samochodów w szkole Ledwo Jadę mają do czynienia z doświadczonymi instruktorami, którzy kładą główny nacisk na indywidualne potrzeby każdego kursanta. Wraz z przestrzeganiem przepisów ruchu drogowego szkoła uczy dynamiki jazdy, a także kultury na drodze. Warto dodać, że kursy prowadzone są w spokojnej i bezstresowej atmosferze.

Więcej informacji dostępnych na Facebooku.

Ledwo Jadę

Zajęcia, Nauka jazdy
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.