Trophy Trophy Icon for Deal Badging Najlepsze z Groupon

ul. Adama Mickiewicza 12/2A, Warszawa

Kurs podstawowy na prawo jazdy kat. B za 1099 zł w szkole Ledwo Jadę (zamiast 1400 zł)

Wybierz opcję

Wyróżniki

Kurs teorii i praktyki prawa jazdy przygotuje kursanta do prowadzenia samochodu i poprawnego uczestnictwa w ruchu drogowym

Komentarze

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Oferta

  • 1099 zł zamiast 1400 zł za kurs podstawowy na prawo jazdy kat. B.

Warunki

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Dodatkowa opłata za wpisowe w wysokości 100 zł. Biuro i sala wykładowa mieszczą się przy ul. Adama Mickiewicza 12/2A w Warszawie. Aby kandydat mógł rozpocząć kurs, musi uzyskać profil kandydata na kierowcę (PKK), składając: wniosek o wydanie uprawnień, orzeczenie lekarskie (możliwość wykonania badania w ośrodku), fotografię (fotografia musi przedstawiać osobę od wierzchołka głowy do górnej części barków, a twarz musi zajmować 70-80% powierzchni zdjęcia. Pozycja na fotografii musi być frontalna).
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 662 068 243, 662 87 62 61 lub bezpośrednio w ośrodku w godzinach otwarcia. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Ledwo Jadę

Przyszli kierowcy samochodów w szkole Ledwo Jadę mają do czynienia z doświadczonymi instruktorami, którzy kładą główny nacisk na indywidualne potrzeby każdego kursanta. Wraz z przestrzeganiem przepisów ruchu drogowego szkoła uczy dynamiki jazdy, a także kultury na drodze. Warto dodać, że kursy prowadzone są w spokojnej i bezstresowej atmosferze.

Więcej informacji dostępnych na Facebooku.