Laser Park

ul. Bosaków 5A, Kraków

Laserowy paintball: gra oraz napój dla 3, 9 lub 15 osób w Laser Parku

Wybierz opcję

Wyróżniki

Lasery, muzyka, mnóstwo przeszkód i pełna adrenaliny rozgrywka to sposób na aktywne spędzenie wolnego czasu z przyjaciółmi

Komentarze klientów Groupon

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • składowe pakietu: wejście na laserowy paintball + napój dla wszystkich
  • rodzaje gier dostępne są tutaj
  • czas trwania usługi: 60-minutowe wejście (dwie 20-minutowe gry, 10-minutowe przygotowanie oraz 10 minut odpoczynku między grami)
  • liczba osób, która może wziąć udział w zabawie: 3, 9 lub 15

Warunki

Zmiana lub odwołanie rezerwacji z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. lub online 12 296 01 30, www.laserpark.pl. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. W przypadku rezerwacji online na rozgrywkę należy przynieść wydrukowany groupon. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 2 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Laser Park

Klimat futurystycznej bitwy w laserowym centrum rozrywki tworzy mroczna arena pełna labiryntowych przejść, krat, rur i łańcuchów osnutych dymem. Adrenalinę podsyca oświetlenie – lampy UV, LED-y, stroboskopy – i muzyka, w rytm której gracze skradają się niczym rasowi partyzanci. Warto dodać, że Laser Park otwarty jest do późnych godzin wieczornych, dzięki czemu termin gry można dopasować do najbardziej napiętego harmonogramu zajęć.