zamknij
Do 25% zniżki na oferty Twoje miasto z kodem SUPER. Dziś koniec.

Kosmetolog Ewa Kamińska

Malborska 15, Warszawa

Keratynowy lifting rzęs (99 zł) i stylizacja brwi (129 zł) w gabinecie Kosmetolog Ewy Kamińskiej

Wybierz opcję

Wyróżniki

Zabieg z użyciem keratyny to sposób na przyciemnienie, wydłużenie, zagęszczenie i pogrubienie rzęs, w opcji również ze stylizacją brwi

O tej ofercie

Szczegóły:

  • zabieg wykonywany jest na naturalnych rzęsach i brwiach klientki
  • czas trwania zabiegu: ok. 60-90 min

Warunki

Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 508 788 556. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Kosmetolog Ewa Kamińska

Zlokalizowany na warszawskim Targówku salon kosmetyczny specjalizuje się w zabiegach pielęgnacyjnych i upiększających. Gabinet prowadzony jest przez kosmetolog Ewę Kamińską, która dba o jakość usług i zadowolenie klientów. W ofercie dostępne są zabiegi na dłonie i stopy (np. manicure japoński, pedicure hybrydowy), stylizacja oprawy oczu (np. henna i regulacja brwi, przedłużanie i lifting rzęs) oraz pielęgnacja i oczyszczanie twarzy. Dopełnieniem oferty jest depilacja woskiem.