Brak nowych powiadomień

Plac świętego Macieja 7A 2 piętro, Wrocław

Sesja zdjęciowa: rodzinna (199,99 zł) lub ciążowa (249,99 zł) w RobięToFoto.pl (do -60%)

Oferta ograniczona czasowo!
Do -60%
Wybierz opcję

Wyróżniki

Cenna pamiątka wykonana przez doświadczoną i cenioną fotograf.

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Istotne recenzje

W skrócie

Wybierz 1 z 2 opcji

  • 199,99 zł zamiast 500 zł za sesję rodzinną (rodzice + maks. 2 dzieci od 6 miesięcy do 6 lat) na tłach lub w plenerze (5 najlepszych ujęć poddanych profesjonalnej obróbce w formacie JPG),
  • 249,99 zł zamiast 550 zł za sesję ciążową (7.-8. miesiąc ciąży) na tłach z woalami (5 najlepszych ujęć poddanych profesjonalnej obróbce w formacie JPG).

Czas trwania sesji rodzinnej: 1 godz. (sesja dla maks. 4 osób). Czas trwania sesji ciążowej (brzuszkowej): 1-1,5 godz. (dla maks 2 osób).

Warunki

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. dotyczy to również kuponów otrzymanych np w prezencie od osób trzecich na jakąkolwiek usługę studio. Oferta wyłącznie dla nowych klientów studio. (Np: jeśli byłeś już klientem studio, brałeś udział w sesji indywidualnej lub zbiorowej realizowanej przez Robietofoto.pl nie możesz ponownie skorzystać z żadnej sesji na warunkach promocyjnych, nawet jeśli kolejny kupon otrzymałeś od kogoś w prezencie) Sesje z dziećmi do 13 roku życia - na jej wykonanie wymagana jest zgoda rodziców lub opiekunów prawnych.
Dodatkowe informacje: Podczas rezerwacji sesji, konieczne jest uiszczenie bezzwrotnej opłaty rezerwacyjnej w kwocie 75 PLN na konto firmowe studio. Prześlij w wiadomości e-mail kod zabezpieczający groupon. Możliwość skorzystania z ubrań i rekwizytów dostępnych w studiu. Groupon może być zrealizowany w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach 10-14:30. Istnieje możliwość rozbudowania pakietu sesji oraz dokupienia ujęć dodatkowych ( 50 zł za ujęcie). Zakup oraz korzystanie z grouponu jest równoznaczny z zaakceptowaniem regulaminu studia. Groupon obejmuje sesję z plikami cyfrowymi. Gotowe zdjęcia do pobrania zostaną udostępnione klientowi w prywatnej galerii online z hasłem. Zdjęcia mogą być wykorzystanie wyłącznie do użytku prywatnego. Zastosowanie do innych celów komercyjnych wymaga uzyskania licencji od fotografa . Na życzenie możliwość skorzystania z usług wizażystek i stylistek włosów (płatne dodatkowo) Sesja rodzinna dla: rodzice + maks. 2 dzieci, sesja brzuszkowa - rodzice, sesja niemowlęca rodzice + 1 dziecko), kolejna osoba na sesji 50 zł.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 669 160 504 lub robietofoto.pl@gmail.com. Sesję należy wstępnie zarezerwować najpóźniej w ciągu 30 dni od daty zakupu grouponu. Brak rezerwacji w tym terminie nie gwarantuje wykonania sesji, a zwrot kosztów zakupu grouponu nie będzie możliwy. Średni czas oczekiwania na sesję (wolny termin) to ok. 21 dni roboczych. Grouponu, którego ważność wygasła, nie można zrealizować, a jego posiadaczowi nie przysługuje zwrot kosztów lub odszkodowanie. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

RobięToFoto.pl

Specjalizująca się w fotografii ślubnej, rodzinnej oraz dziecięcej fotograf Katarzyna Żolik pomaga swoim klientom utrwalić cenne dla nich chwile. W ofercie RobięToFoto.pl są sesje wykonywane zarówno w studiu, jak i w plenerze, a przygotowane na miejscu różnorodne stylizacje nadają zdjęciom wyjątkowego charakteru. Właścicielka studia specjalizuje się również w fotografii reportażowej i eventowej, a także w wykonywaniu zdjęć z organizowanych wydarzeń.

RobięToFoto.pl można odwiedzić na stronie, Facebooku i Instagramie.

RobięToFoto.pl

Zajęcia, Umiejętność lub hobby, Fotografia, Rozrywka i czas wolny