Just Diet

Catering dietetyczny 1500 kcal z dowozem na 3 dni od 123 zł i więcej opcji z firmą Just Diet

Wybierz opcję

Wyróżniki

Wybrana dieta z dowozem to wygoda, oszczędność czasu i sposób na zbilansowane oraz urozmaicone posiłk

Komentarze klientów Groupon

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Firma posiada zaświadczenie Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego.

Szczegóły:

  • w ofercie
  • kaloryczność: 1500 kcal
  • czas trwania: 3-15 dni
  • dostawa: w cenie
  • strefa dowozu
  • liczba posiłków w ciągu dnia: 5
  • catering na sobotę i niedzielę dowożony jest w piątek, a catering na poniedziałek dostarczany jest w niedzielę

Dieta standardowa: klasyczna, zbilansowana dieta, oparta przede wszystkim na chudym mięsie, nabiale, warzywach, owocach i produktach zbożowych. W zależności od wariantu kalorycznego może pomóc w utracie zbędnych kilogramów, utrzymaniu aktualnej sylwetki lub w przybraniu na wadze.

Dla kogo: dla osób, które chcą się zdrowo odżywiać, ale brakuje im czasu na samodzielne przygotowywanie zbilansowanych posiłków.


Dieta wegetariańska: polega na wyłączeniu z diety mięsa. Bazuje na produktach pochodzenia roślinnego (warzywa, owoce, rośliny strączkowe, zboża, nasiona) oraz nabiale, z których dietetyk umiejętnie komponuje posiłki, aby zawierały wszystkie niezbędne składniki.

Dla kogo: dla osób, które chcą wyłączyć z diety mięso, zdrowo się odżywiać i spożywać prawidłowo zbilansowane posiłki.

Warunki

Zmiana lub odwołanie rezerwacji z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 601 964 132. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Możlliwość wyboru innej diety niż jest w ofercie Groupon za odpowiednią opłatą. Opłata jest ustalana indywidualnie z każdym klientem. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Możliwość wymiany grouponu na voucher prezentowy. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 2 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Just Diet

Szukając sposobu na lepsze samopoczucie i kondycję, większą odporność na choroby, ładniejszą cerę lub po prostu chcąc zaznać większej przyjemności z jedzenia warto zdecydować się na profesjonalny catering. W tym celu można skorzystać z oferty firmy Just Diet, której pasją jest gotowanie i zdrowe odżywianie. W zależności od potrzeb klienci mają do wyboru różne diety (np. standardową, wegetariańską, bez glutenu i nabiału, sportową).