Idylla Studio Massage Salon Kosmetyczny Spa

Rzeźnicka 2/69, Gdańsk

Lifting rzęs od 69,99 zł w Idylla Studio w Gdańsku (do -58%)

Wybierz opcję

Wyróżniki

Sposób na naturalnie wyglądające, podkręcone rzęsy, które dodadzą spojrzeniu zmysłowego uroku

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
J
Jan
4 Oceny4 reviews
maj 29, 2020
Mocno masuje :) polecam
J
joannaTOP REVIEWER
37 Oceny29 reviews
marzec 22, 2020
Super Dokładności niespotykana nigdzie indziej Mam nadzieje , ze jeszcze nie raz uda mi się skorzystać Hybryda na złoty medal

O tej ofercie

Szczegóły:

  • dostępny zabieg: lifting rzęs
  • czas trwania: 60 min
  • efekt utrzymuje się do 8 tyg.

Warto wiedzieć

Groupon ważny przez 6 miesięcy od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferty wyświetlane na stronie Groupon nie łączą się. Jedna osoba może skorzystać z ofert Grouponu tylko raz. Oferta skierowana tylko do nowych klientów.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Przed umówieniem wizyty konieczne jest poinformowanie o posiadaniu kuponu Groupon i podanie kodu zabezpieczającego. Bez podania tych informacji wizyta będzie traktowana jak pełnopłatna według cennika Idylla Studio.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 608 764 744 z podaniem kodu zabezpieczającego. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada. Wizyta rezerwowana on-line lub w inny sposób będzie traktowana jako pełnopłatna, według cennika Idylla Studio.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Idylla Studio

Zlokalizowany w centrum Gdańska gabinet kosmetologiczny to miejsce, w którym w stylowych i przytulnie urządzonych wnętrzach można zadbać o wygląd twarzy i ciała. Oferowane tu liczne zabiegi (np. masaże, aromatyczne peelingi, terapie odżywcze, regenerujące i przeciwstarzeniowe, depilacja woskiem, zabiegi kosmetologii estetycznej, manicure, pedicure, makijaż permanentny) oraz wysokiej jakości kosmetyki pozwalają wydobyć nawet najgłębiej ukryte piękno. Idylla Studio współdzieli przestrzeń z Float Studio, w którym można skorzystać z odprężającej sesji floatingu. Warto dodać, że postój auta przed lokalem jest bezpłatny. Istnieje również możliwość zaparkowania samochodu na parkingu strzeżonym, który znajduje się obok gabinetu.