Brak nowych powiadomień

Idylla Studio Massage Salon Kosmetyczny Spa

Rzeźnicka 2/69, Gdańsk

Lifting rzęs od 69,99 zł w Idylla Studio w Gdańsku (do -58%)

Oferta ograniczona czasowo!
Do -57%
Wybierz opcję

Wyróżniki

Sposób na naturalnie wyglądające, podkręcone rzęsy, które dodadzą spojrzeniu zmysłowego uroku

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Istotne recenzje

W skrócie

Szczegóły:

  • dostępny zabieg: lifting rzęs
  • czas trwania: 60 min
  • efekt utrzymuje się do 8 tyg.

Warunki

Groupon ważny przez 6 miesięcy od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferty wyświetlane na stronie Groupon nie łączą się. Jedna osoba może skorzystać z ofert Grouponu tylko raz. Oferta skierowana tylko do nowych klientów.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Przed umówieniem wizyty konieczne jest poinformowanie o posiadaniu kuponu Groupon i podanie kodu zabezpieczającego. Bez podania tych informacji wizyta będzie traktowana jak pełnopłatna według cennika Idylla Studio.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 608 764 744 z podaniem kodu zabezpieczającego. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada. Wizyta rezerwowana on-line lub w inny sposób będzie traktowana jako pełnopłatna, według cennika Idylla Studio.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Idylla Studio

Zlokalizowany w centrum Gdańska gabinet kosmetologiczny to miejsce, w którym w stylowych i przytulnie urządzonych wnętrzach można zadbać o wygląd twarzy i ciała. Oferowane tu liczne zabiegi (np. masaże, aromatyczne peelingi, terapie odżywcze, regenerujące i przeciwstarzeniowe, depilacja woskiem, zabiegi kosmetologii estetycznej, manicure, pedicure, makijaż permanentny) oraz wysokiej jakości kosmetyki pozwalają wydobyć nawet najgłębiej ukryte piękno. Idylla Studio współdzieli przestrzeń z Float Studio, w którym można skorzystać z odprężającej sesji floatingu. Warto dodać, że postój auta przed lokalem jest bezpłatny. Istnieje również możliwość zaparkowania samochodu na parkingu strzeżonym, który znajduje się obok gabinetu.

Idylla Studio Massage Salon Kosmetyczny Spa

Brwi i rzęsy, Przedłużanie rzęs, Salony