Holy Spa & Cafe

ul. Ks. Mikołaja Kuczkowskiegp 16, Kraków

Sauna Ganbanyoku: 50-minutowa sesja w Holy Spa & Cafe

Wybierz opcję

Wyróżniki

Japońska sauna to połączenie właściwości leczniczych, harmonizujących, wyszczuplających i kosmetycznych

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • czas trwania: 50 minut (+ 10 minut na przygotowanie)

Sauna Ganbanyoku: czyli "skalna kąpiel" odmładza i redukuje stres. Odpręża i wycisza umysł. Poprawia samopoczucie poprzez zwiększenie poziomu energii witalnej, rozgrzewając ciało i wnętrze od środka. Podczas 50 minutowej sesji można stracić nawet do 1100 kalorii i zredukować cellulit. Oprócz tego przyspiesza gojenie i wygładzanie ran a skóra staje się oczyszczona, jędrna i elastyczna. Działa również na poprawę kondycji włosów które stają się gładkie i jedwabiste.

Warunki

Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 505 341 173.. Po przybyciu należy przekazać kod zabezpieczający. Dni i godziny otwarcia lokalu: od wtorku do niedzieli od 10.00 do 22.00 (o godzinie 21 ostatni zabieg). Poniedziałek: nieczynne. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 6 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Holy Spa & Cafe

Prowadzony na terenie Krakowa gabinet to połączenie nowoczesnego spa z innowacyjną kawiarnią, wegetariańsko-wegańską serwującą gorące, jak i zimne dania, napoje oraz ciasta. W Holy Spa & Cafe dostępna jest szeroka gama zabiegów relaksacyjnych, wśród których wymienić warto m.in. floating, komorę hiperbaryczną, masaż aromaterapeutyczny, ajurwedyjski, lomi lomi, relaksacyjne, czaszkowo-krzyżowe połączone z Anti-aging ( masaże twarzy ) Dodatkowo, na miejscu prowadzone są konsultacje fizjoterapeutyczne oraz diagnostyka dolegliwości zdrowotnych.