zamknij
Do 20% zniżki od ceny sprzedaży na urodę i fajne aktywności z kodem SRODA. Dziś koniec.

BM Quality Med

ul. Kozielska 141 D, Gliwice

Zabieg relaksacyjny w kapsule spa w BM Quality Med (do -41%)

Wybierz opcję
Ponad 10 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Sposób nie tylko na redukcję stresu i lepsze samopoczucie, ale także utratę zbędnych kilogramów, korektę figury, poprawę stanu skóry

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
T
Tomasz
1 Oceny1 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
kwiecień 26, 2022
Jak ktoś lubi leżeć plackiem godzinę w saunie parowej,bez możliwości spłukania się po całym zabiegu to polecam.Mialbyc jakiś masaż,sauna na podczerwień,prysznic po zakończeniu .Wszystkie te funkcje kapsuła posiadała ale albo nie należy to się za zakup gruponu albo obsługa poszła na łatwiznę bo ktoś jest pierwszy raz i się nie zna.Przykro mi i osobie co zakupiła bo był to prezent urodzinowy.
Odpowiedź wysłana
Zobacz komentarz +
M
Małgorzata
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
luty 3, 2022
Profesjonalnie, czysto. Miła obsługa.
A
Agnieszka
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
luty 2, 2022
Profesjonalizm w każdym calu! Pani Karolina przemiła, rzetelnie wykonana usługa! Polecam👌😁
A
Agnieszka
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
styczeń 4, 2022
Bardzo miła obsługa, profesjonalne podejście do klienta. Bardzo czysto.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • czas trwania: ok. 30 minut

Kapsuła SPA to nowoczesne urządzenie, które pozwala na kompleksowe prowadzenie kuracji w zależności od indywidualnych potrzeb klienta. Jest połączeniem sauny parowej, promieni podczerwonych, aromaterapii, masażu wibracyjnego, hydroterapii oraz koloroterapii.

Wielofunkcyjność kapsuły NeoQiDream umożliwia wykorzystanie jej w terapii wielu problemów, takich jak suchość i wiotkość skóry, starzenie się, cellulit, otyłość, problemy z metabolizmem, a także tych ze sfery psychicznej.

Więcej informacji dostępnych tutaj.

Warunki

Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem Maks. limit grouponów do kupienia i wykorzystania przez 1 osobę: 1. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 793 040 100. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 25 dniach. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

BM Quality Med

Polożone w Gliwicach centrum medyczne BM Quality Med oferuje swoim pacjentom doradztwo i opiekę lekarzy specjalistów. Na miejscu skorzystać można bowiem ze wsparcia z zakresu stomatologii, dermatologii, endokrynologii , ginekologii, laryngologii,onkologii, reumatologii, ortopedii, gastroenterologii, patomorfologii, psychiatrii, dietetyki. Doświadczenie specjalistów pozwoli zadbać o ogólny stan zdrowia w połączeniu z dbałością o wygląd zewnętrzny realizowany poprzez zabiegi medycyny estetycznej, kosmetotologii i stomatologii estetycznej. Placówka wyposażona jest w wysokiej jakości aparaturę diagnostyczną oraz zabiegową.