Spa & Wellness – Hotel Wisła 3* Premium

Kopydło 20, Wisła

Pakiet day spa relaksacyjny z masażem, jacuzzi i więcej w Spa & Wellness – Hotel Wisła 3* Premium

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod promocyjny URODA25. Termin: 29.3.
Użyj kodu
Ponad 40 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Propozycja dla osób poszukujących wyciszenia, wytchnienia i relaksu

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

Pakiet Relaksacyjny (czas trwania – ok. 2,5 godz):

  • relaksacyjny masaż całego ciała (50 min) – ma na celu zmniejszenie napięcia mięśni oraz napięcia psychicznego, przynosi ogólny relaks, zapewniając jednocześnie poprawę sprawności organizmu
  • wejście do strefy wellness z jacuzzi, sauną suchą oraz fińską (60 min)

Warunki

Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 33 855 38 09. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 2. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 2. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach.

Spa & Wellness – Hotel Wisła 3* Premium

Zlokalizowana w Hotelu Wisła 3* Premium strefa Spa & Wellness to sposób na udany wypoczynek i możliwość relaksu. Szeroka oferta obejmuje odprężające kąpiele w jacuzzi, możliwość przebywania w saunie fińskiej czy też tradycyjnej saunie parowej. Uzupełnieniem odprężających usług jest liczna gama masaży (np. Fucus Serratus na twarz lub ujędrniający Cocoa Seed Butter) oraz zabiegów pielęgnacyjnych na ciało (m.in. Antycelulitowy Body Wrapping, Seaweed Body Wrap) i twarz (m.in. zabieg pielęgnacyjno-oczyszczający Norel Dr Wilsz, zabiegi przeciwzmarszczkowe Norel Dr Wilsz i Seaweex).