HillRoad 4x4

Branców 1a, Wisła

Off-road: 45 minut jazdy dla 1 osoby w HillRoad 4x4

Wybierz opcję
Ponad 10 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Za kierownicą auta terenowego można sprawdzić swoje umiejętności jazdy w trudnych i pełnych niespodzianek warunkach

Komentarze klientów Groupon

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • czas trwania jazdy: 45 min
  • marka pojazdu: samochód terenowy (Jeep)
  • pojazd prowadzi kursant

Przygoda z samochodem terenowym zacznie się od krótkiego szkolenia, reszta będzie kontynuowana w czasie jazdy. Następnie poziom adrenaliny nieco podskoczy wraz z pojawieniem się naturalnych przeszkód. Do pokonania będą strome podjazdy, zjazdy, trawersy i wiele innych. Nie trzeba obawiać się o samochód – do toru prowadzi bowiem wygodna asfaltowa droga, odnoga szosy Wisła-Ustroń.

Warunki

Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. lub mailowo 517 591 569, prezent@hillroad4x4.pl. Ze względów bezpieczeństwa firma zastrzega sobie prawo do odwołania bądź nieprzyjmowania rezerwacji z powodu złych warunków atmosferycznych, tj. śnieg, lód, itp. Anulowane jazdy realizowane będą w innych, indywidualnie ustalanych z uczestnikami terminach. Dla posiadaczy grouponów 15% na zakupy innych usług dostępnych na stronie http://www.hillroad4x4.pl. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych i dodatkowych zniżek Groupon. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 3. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 180 dniach. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

HillRoad 4x4

Firma została stworzona przez miłośników marki Jeep oraz aktywnego wypoczynku. W związku z tym HillRoad 4x4 oferuje niezapomniane przeżycia podczas jazdy Jeepem. Kursy jazdy poprzedza szkolenie teoretyczne, po którym przychodzi czas na jazdę z doświadczonym instruktorem. Uczestnik szkolenia poznaje wówczas techniki jazdy pozwalające na pokonywanie stromych podjazdów, zjazdów, trawersów oraz uczy się, jak powinien wyglądać prawidłowy przejazd przez błoto, podjazdy, zjazdy oraz różnego rodzaju naturalne przeszkody znajdujące się na trasie przejazdu.