Brak nowych powiadomień

Wakea Massage & Bodywork

ul. Adama Pługa 1/3, Warszawa

Relaksacyjny masaż hawajski Lomi Lomi Nui za 89,99 zł w Wakea Massage & Bodywork (do -55%)

Do -50%
Wybierz opcję

Wyróżniki

Lomi Lomi Nui to doświadczenie nie tylko dla ciała, ale też dla umysłu i ducha; płynne ruchy wprowadzają w stan głębokiego odprężenia

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Istotne recenzje

W skrócie

Szczegóły:

  • czas trwania: 90 minut
  • dostępne masaże: Lomi Lomi Nui

Lomi Lomi Nui jest to sztuka pracy z ciałem wywodząca się z Hawajów, szeroko uznana za jedną z najbardziej skutecznych, w holistycznym wspomaganiu procesów rewitalizacji człowieka. Źródłem większości problemów ze zdrowiem jest przewlekły stres, objawiający się w naszym ciele jako napięcia. Dotyk „Lomi Lomi” oddziałuje wielowymiarowo. Na płaszczyźnie fizycznej, poprzez uwolnienie emocji uwięzionych w ciele w postaci napięć, wprowadza nas w stan intensywnego, błogiego odprężenia, a wraz z rozluźnieniem fizycznym przychodzi głębokie oczyszczenie przestrzeni mentalnej. „Nui” oznacza „najwyższy”, a w tym konkretnym przypadku określenie odnosi się do masażu świątynnego, ceremonialnego, który pierwotnie zarezerwowany był tylko dla osób szczególnie usytuowanych i tylko w pewnym istotnych okolicznościach, jak podjęcie ważnych decyzji życiowych. Dziś również nawiązuje się do tej tradycji, gdyż masaż nadal odbywa się w formie ceremonii. Obejmuje on całe ciało poza strefami intymnymi, wykonuje się go przedramionami oraz dłońmi przy użyciu oleju, olejków eterycznych i przy dźwiękach relaksacyjnej muzyki. Cechą wyróżniającą Lomi Lomi Nui są długie, płynne ruchy wraz z elementami rozciągania stawów. Jest to sztuka pracy z ciałem przypominająca taniec, który wykonywany jest w celu wzmocnienia przepływu energii przez ciało, wprowadzając je w jeszcze głębszy stan ukojenia. Sekretem dotyku Lomi Lomi, jest podejście do osoby przyjmującej masaż z intencją okazania najwyższego szacunku wobec jej ciała, będącego świątynią duszy oraz czuły i uważny dotyk.

Efekty masażu Lomi Lomi Nui:

  • wprowadzenie stanu błogiego relaksu psycho-fizycznego
  • rozluźnienie tkanek i poprawa ruchomości stawów
  • usprawnienie przepływu energii płynącej przez ciało
  • zainicjowanie naturalnych procesów samo uzdrawiania
  • pobudzenie przepływu płynów ustrojowych ciała, oczyszczenie krwii, limfy, wspomaganie usuwania toksyn z organizmu
  • uwalnianie pamięci mięśniowej i niekorzystnych wzorców ruchowo-mentalnych

Warunki

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 509 281 513. Po przybyciu należy przekazać kod zabezpieczający. W przypadku nieodwołania rezerwacji min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada. 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wakea Massage & Bodywork

Założycielom warszawskiego gabinetu przyświecała głównie idea szerzenia świadomości ciała i uzdrawiania go. Świadoma praca z ciałem, poszerzanie wiedzy o nim i podróż w głąb siebie - z połączenia tych trzech aspektów powstało miejsce, w którym można odpocząć, zrelaksować się, a także osiągnąć stan harmonii duchowej. Założyciele Wakea Massage & Bodywork cechują się holistycznym podejściem do terapii poprzez ciało, przyjmując ciało, umysł i ducha jako sfery nierozłączne. W ofercie znajdują się masaże, rytuały, a także sesje coachingowe.

Wakea Massage & Bodywork

Masaż, Masaż całego ciała