Hawaiian Bodywork

Relaksacyjny masaż hawajski Lomi Lomi Nui za 89,99 zł w Hawaiian Bodywork (do -55%)

Oferta niedługo się kończy!
Do -50%
Wybierz opcję

Wyróżniki


Lomi Lomi Nui to doświadczenie nie tylko dla ciała, ale też dla umysłu i ducha; płynne ruchy wprowadzają w stan głębokiego odprężenia

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie


Szczegóły:

  • czas trwania: 90 minut
  • dostępne masaże: Lomi Lomi Nui

Lomi Lomi Nui jest to sztuka pracy z ciałem wywodząca się z Hawajów, szeroko uznana za jedną z najbardziej skutecznych, w holistycznym wspomaganiu procesów rewitalizacji człowieka. Źródłem większości problemów ze zdrowiem jest przewlekły stres, objawiający się w naszym ciele jako napięcia. Dotyk „Lomi Lomi” oddziałuje wielowymiarowo. Na płaszczyźnie fizycznej, poprzez uwolnienie emocji uwięzionych w ciele w postaci napięć, wprowadza nas w stan intensywnego, błogiego odprężenia, a wraz z rozluźnieniem fizycznym przychodzi głębokie oczyszczenie przestrzeni mentalnej. „Nui” oznacza „najwyższy”, a w tym konkretnym przypadku określenie odnosi się do masażu świątynnego, ceremonialnego, który pierwotnie zarezerwowany był tylko dla osób szczególnie usytuowanych i tylko w pewnym istotnych okolicznościach, jak podjęcie ważnych decyzji życiowych. Dziś również nawiązuje się do tej tradycji, gdyż masaż nadal odbywa się w formie ceremonii. Obejmuje on całe ciało poza strefami intymnymi, wykonuje się go przedramionami oraz dłońmi przy użyciu oleju, olejków eterycznych i przy dźwiękach relaksacyjnej muzyki. Cechą wyróżniającą Lomi Lomi Nui są długie, płynne ruchy wraz z elementami rozciągania stawów. Jest to sztuka pracy z ciałem przypominająca taniec, który wykonywany jest w celu wzmocnienia przepływu energii przez ciało, wprowadzając je w jeszcze głębszy stan ukojenia. Sekretem dotyku Lomi Lomi, jest podejście do osoby przyjmującej masaż z intencją okazania najwyższego szacunku wobec jej ciała, będącego świątynią duszy oraz czuły i uważny dotyk.

Efekty masażu Lomi Lomi Nui:

  • wprowadzenie stanu błogiego relaksu psycho-fizycznego
  • rozluźnienie tkanek i poprawa ruchomości stawów
  • usprawnienie przepływu energii płynącej przez ciało
  • zainicjowanie naturalnych procesów samo uzdrawiania
  • pobudzenie przepływu płynów ustrojowych ciała, oczyszczenie krwii, limfy, wspomaganie usuwania toksyn z organizmu
  • uwalnianie pamięci mięśniowej i niekorzystnych wzorców ruchowo-mentalnych

Warunki


Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 509 281 513. Po przybyciu należy przekazać kod zabezpieczający. W przypadku nieodwołania rezerwacji min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada. 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Hawaiian Bodywork


Założycielom warszawskiego gabinetu przyświecała głównie idea szerzenia świadomości ciała i uzdrawiania go. Świadoma praca z ciałem, poszerzanie wiedzy o nim i podróż w głąb siebie - z połączenia tych trzech aspektów powstało miejsce, w którym można odpocząć, zrelaksować się, a także osiągnąć stan harmonii duchowej. Założyciele Hotei cechują się holistycznym podejściem do terapii poprzez ciało, przyjmując ciało, umysł i ducha jako sfery nierozłączne. W ofercie znajdują się masaże, rytuały, a także sesje coachingowe.

Hawaiian Bodywork

Masaż, Masaż całego ciała
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.