Gokarty Tor Poznań

ul. Wyścigowa 3, Przeźmierowo

10-minutowy przejazd gokartem dla dziecka (34,99 zł) lub osoby dorosłej (39,99 zł) i więcej opcji w Gokarty Tor Poznań

Wybierz opcję

Wyróżniki

Emocjonujący przejazd gokartem na profesjonalnym torze o długości ponad 1000 metrów

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • czas jazdy: 10 minut
  • długość trasy: ponad 1000 m równego asfaltu
  • zakup kominiarki: 5 lub 15 zł (w zależności od gatunku)
  • konieczność wyrobienia karty członkowskiej: 10 zł (ważna przez rok)
  • gokarty 6,5 KM

Warunki

Dodatkowa opłata za wyrobienie karty członkowskiej w wysokości 10 zł. Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 502 799 434. Godziny otwarcia mogą się różnić dlatego przed przyjazdem na tor konieczna jest rezerwacja. Najczęstsze godziny otwarcia: 15-21 W razie niesprzyjających warunków atmosferycznych lub opóźnienia w zawodach rangi mistrzostw Polski realizacja usługi może zostać przełożona na inny termin.. Możliwość wymiany grouponu na voucher prezentowy. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 2. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 1 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Gokarty Tor Poznań

Osoby spragnione dodatkowej dawki adrenaliny oraz miłośnicy wyścigów Formuły 1 mają okazję doświadczyć niemałej frajdy odwiedzając zlokalizowany w Przeźmierowie, jeden z najdłuższych profesjonalnych torów kartingowych w Polsce. Gokarty Tor Poznań oferuje asfaltowy tor o długości ponad 1 km, który jest przystosowany do profesjonalnych zawodów rangi mistrzostw Europy. Na miejscu można ścigać się gokartami o mocy 4,5 lub 6,5, a nawet 11 KM. Tego rodzaju emocje dostępne są zarówno dla osób dorosłych, jak i dzieci. Warto dodać, że wśród dostępnych atrakcji jest również jazda nocna.