Brak nowych powiadomień

16 lokalizacji

Dieta redukcyjna: 3 dni 1000 lub 1200 kcal za 107,99 zl i więcej opcji z Go To Fit

Oferta ograniczona czasowo!
100+ odsłon dziennie
od
147 zł
113,99 zł
22% zniżki

Wyróżniki

Wybrany catering to okazja do zmiany swoich nawyków żywieniowych

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
N
Natalia
3 Oceny2 reviews
marzec 3, 2020
Bardzo smaczne i różnorodne dania.
W
Wiesława
4 Oceny4 reviews
luty 25, 2020
Super catering, jak dotąd najlepszy z jakiego korzystałam, brawo. Świeżutkie dania, ciekawe menu starannie przygotowane, to jest to!! Polecam szczerze:-))
D
Dorota
2 Oceny2 reviews
luty 24, 2020
Duża różnorodność. Dania naprawdę smaczne. Polecam
J
Jerzy
5 Oceny3 reviews
luty 18, 2020
Smaczne jedzenie o określonej wartości kalorycznej. Pomaga zrzucić zbędne kilogramy.
E
Ewa
1 Oceny1 reviews
styczeń 30, 2020
Pyszne, profesjonalnie. Polecam

W skrócie

Firma posiada zaświadczenie Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego.

Szczegóły:

 • kaloryczność: 1000 -1200 lub 1500 - 1800 kcal
 • rodzaj diet:
  • wegetariańska
  • tradycyjna
 • czas trwania: 3 - 30 dni
 • liczba posiłków w ciągu dnia: 5
  • 5 posiłków obejmuje – śniadanie / II śniadanie / obiad / podwieczorek / kolacja
 • bezpłatny dowóz: Warszawa, Kraków, Wrocław, Śląsk (Bytom, Chorzów, Gliwice, Katowice, Mysłowice, Piekary Śląskie, Siemianowice Śląskie, Świętochłowice, Tychy, Zabrze, Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec, Jaworzno)
 • wyłączenia: brak
 • dowóz w weekendy: tak

Podstawą diety wegetariańskiej są produkty roślinne, czyli zbożowe, takie jak: kasze, ryż, pieczywo, warzywa, owoce, rośliny strączkowe, orzechy i nasiona. Dieta mimo braku mięsa może być bardzo urozmaicona i dobrze zbilansowana.

Dieta tradycyjna o obniżonej zawartości kalorii mają na celu redukcję masy ciała. Przeznaczone są dla osób, które chcą w sposób zdrowy i bezpieczny obniżyć zawartość tkanki tłuszczowej w organizmie. Dzięki prawidłowemu bilansowi w diecie obniża się ryzyko wystąpienia efektu jojo. Jest to również dieta dla tych, którzy chcą odżywiać się racjonalnie i zapobiegać schorzeniom cywilizacyjnym, jednak nie mają czasu na przygotowywanie posiłków, bądź nie wiedzą, jak powinna wyglądać i z jakich składników składać się zdrowa dieta.

Warunki

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 10 grouponów, ale wykorzystać maks. 5 grouponów, a 5 przekazać jako prezent. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: bezpłatna dostawa: Warszawa, Kraków, Wrocław, Śląsk (Bytom, Chorzów, Gliwice, Katowice, Mysłowice, Piekary Śląskie, Siemianowice Śląskie, Świętochłowice, Tychy, Zabrze, Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec, Jaworzno). Godziny dostaw : 1:00 – 8:00. W razie dodatkowych pytań możliwy kontakt telefoniczny pod numerem 505 44 11 00 (pon.- pt. 9:00 - 16:00). 
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj mailowo: po zakupie należy przesłać groupon w wersji PDF z kodem zabezpieczającym na adres gotofitcatering@gmail.com wraz z podaniem danych (imię i nazwisko, telefon, adres dostawy, preferowany termin realizacji dostawy oraz kaloryczność i rodzaj diety) Zamówień należy dokonywać co najmniej na 2 dni przed planowanym rozpoczęciem dostaw do godz. 12. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 48-godz. wyprzedzeniem. 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Go To Fit

Działająca na terenie kilkunastu miast Polski firma oferuje swoim klientom catering dietetyczny o wybranej kaloryczności. Oprócz diety tradycyjnej, oferta Go To Fit obejmuje również posiłki wegetariańskie. Zainteresowani mogą zdecydować się także na indywidualną opiekę „motywatora”, treningi personalne i więcej.

Go To Fit

Imprezy okolicznościowe, Catering