Brak nowych powiadomień

Glam Studio Makijaż Permanentny

10 zł za groupon zniżkowy o wartości 200 zł na makijaż permanentny oczu z korektą i więcej opcji w gabinecie Glam Studio

Oferta niedługo się kończy!
Do -96%
Wybierz opcję

Wyróżniki

Okazja do podkreślenia autów urody dzięki trwałemu makijażowi brwi, ust lub oczu

W skrócie

Szczegóły:

  • metoda: ombre
  • korekta w cenie, wykonywana po ok. 4-5 tygodniach
  • znieczulenie w cenie

Oferta obejmuje groupon zniżkowy. Na miejscu konieczna dopłata do pełnej wartości usługi, zgodnie z cennikiem.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 1 przekazać jako prezent. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym. Groupon można wymienić na voucher na prezent. Oferta obejmuje groupon zniżkowy. Na miejscu konieczna dopłata do pełnej wartości usługi.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. lub SMS: 794 756 801 z podaniem kodu zabezpieczającego. Odwołanie wizyty z min. 24-godz. wyprzedzeniem; brak odwołania na czas lub niestawienie się na wizytę nie upoważniają do przełożenia wizyty.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Glam Studio Makijaż Permanentny

Szukając sposobów na podkreślenie walorów swojej urody, można zdecydować się na makijaż permanentny. W tym celu warto odwiedzić zlokalizowane w Białymstoku Glam Studio Makijaż Permanentny. Właścicielką firmy jest wykwalifikowana i doświadczona kosmetyczka, dla której praca jest równocześnie pasją. Na miejscu można zdecydować się na trwały makijaż oprawy oczu (brwi, kreska górna zagęszczająca, dolna dekoracyjna) i ust, a także usunąć efekty nieudanego zabiegu.

Glam Studio Makijaż Permanentny

Zabieg kosmetyczny, Makijaż permanentny, Zabieg na twarz
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.