Bilety na spektakl „Żyjemy w najlepszym z możliwych światów” za 23,99 zł i więcej w Teatrze SOHO

Teatr SOHO scena stowarzyszenia Studio Teatralne Koło

Wybierz opcję

Wyróżniki

Oryginalne i nowatorskie spektakle to propozycja na grudniowy wieczór

O tej ofercie

Spektakle i terminy do wyboru:

  • „Wszystko płynie”: 2.12.2019 o godz. 18 i 20
  • „Taksówka”: 8.12.2019 o godz. 19:30

  • „Kyś”: 20.12.2019 o godz. 16 i 19:30
  • „Ości”, 16-17.12.2019 o godz. 19
  • „Żyjemy w najlepszym z możliwych światów”: 22.12.2019 o godz. 16 i 19

„Wszystko płynie”

Spektakl powstały na podstawie książki Wasilija Grossmana. Opowiada historię dwójki bohaterów, Anny i Jana, którzy próbują zmierzyć się z ze swoim dawnymi, bolesnymi doświadczeniami – wielkiego głodu na Ukrainie oraz bycie więźniem sowieckich łagrów.

„Taksówka”

Świąteczna komedia zainspirowana sztuką „Hell Cab” Willa Kerna. Przez tytułową taksówkę, gdzie rozgrywa się akcja, przewija się cała masa różnych bohaterów. Dzięki temu widzowie mają okazję ujrzeć zabawny, jak i momentami refleksyjny, portret mieszkańców Warszawy w trakcie przedświątecznej gorączki. Na scenie wystąpią: Anna Sroka-Hryń, Sławomir Grzymkowski, Wiktor Korzeniewski, Bartosz Mazur.

„Kyś”

Spektakl w inscenizacji Igora Gorzkowskiego, powstały w oparciu o opowieść Tatiany Tołstoj. Akcja sztuki przenosi widzów do przyszłości, do świata po cywilizacyjnej apokalipsie – Wielkim Wybuchu, w którym nic już nie jest takie same. Wizja reżysera jest zarówno ponura, jak i okraszona dawką poczucia humoru. Na scenie wystąpią m.in. Anna Smołowik, Janusz R. Nowicki, Igor Kowalunas.

„Ości”

Pierwsza inscenizacja głośnej powieści Ignacego Karpowicza. Reżyser przedstawienia przygląda się menażerii ludzkich osobowości. Widzowie poznają neurotyczną Maję i jej męża Szymona, lewicową intelektualistkę Ninel i homofobicznego Norberta, pedantycznego Andrzeja i spontanicznego Krzysia, przedsiębiorczego Maksa i drag queen Kim Lee. To współcześni mieszkańcy Warszawy, których uwiera własna przeciętność, usilnie podnoszona do rangi ekstrawagancji. Łączy ich plątanina relacji emocjonalnych i erotycznych oraz potrzeba autokreacji i ciągłego pisanie siebie na nowo. Bywają kapryśni, nadmiernie sarkastyczni i słodko-gorzko ironiczni.

„Żyjemy w najlepszym z możliwych światów”

Fotoreporter „Ilustrowanego Kuriera Codziennego” uwiecznia 4 dziewczyny biegnące po plaży nieopodal Mostu Poniatowskiego. Mimo, iż zdjęcie powstało w 1927 roku, to dzięki przedrukowi w przedwojennej gazecie przetrwało do czasów dzisiejszych. Przedstawienie jest artystyczną interpretacją losów bohaterek przedstawionych na fotografii, a zarazem opowieścią o światach, które zostają zatrzymane w kadrze aparatu. To niezwykła wariacja na temat życia dziewczyn w okresie 20-lecia międzywojennego, ale także opowieść o kobiecości, młodości i kryjącej się za nią wolności.

Warto wiedzieć

Jak skorzystać z grouponu?
1. Groupon jest dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
2. Sposób realizacji: groupon jako bilet.
3. Weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.
Rezerwacja biletów wymagana: kasa@teatrsoho.pl, 535 395 513 z podaniem imienia i nazwiska oraz kodu groupon. Przed spektaklem w kasie następuje rozliczenie zabezpieczającego, dlatego konieczne jest okazanie grouponu w formie wydrukowanej lub na urządzeniu mobilnym.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 1 przekazać jako prezent.
Dodatkowe informacje: miejsca nienumerowane.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.
Ważność: Groupon ważny w dniu wydarzenia.

naprezent

Teatr SOHO – Scena Stowarzyszenia Studio Teatralne Koło

Działający na terenie Soho Factory w Warszawie niezależny teatr prowadzony przez Stowarzyszenie Studio Teatralne Koło. Repertuar Teatru Soho tworzą spektakle z udziałem uznanych aktorów (m.in. Roma Gąsiorowska, Iwona Bielska, Łukasz Garlicki, Anna Sroka-Hryń, Bartłomiej Bobrowski, Andrzej Mastalerz, Bartosz Mazur, Wiktor Korzeniewski, Przemysław Stippa), przedstawienia młodych, debiutujących reżyserów oraz lokalne akcje artystyczne i społeczne.