Bliżej sztuki: 19,99 zł za kartę teatromana uprawniającą do 40% zniżki na spektakle w Teatrze Polskim we Wrocławiu

Wiele lokalizacji

Do -50%
130+ kupionych
Kup jako prezent
Unable to add now. Please try again later
Unable to remove now. Please try again later

W skrócie


Oferta

imienna karta teatromana uprawniającą do 40% zniżki na spektakle repertuarowe w I i II strefie cenowej w sezonie 2015/2016 (z wyłączeniem wieczorów premierowych i przedstawień okazjonalnych)

  • 19,99 zł zamiast 40 zł za imienną kartę teatromana

Teatr Polski we Wrocławiu

Prymus w (swojej) klasie – tak można określić teatr, którego dyrektorem jest Krzysztof Mieszkowski. Zdaniem Instytutu Badawczego IPC jest to bowiem najpopularniejszy teatr wśród wrocławian, gdyż od lat odwiedza go najwięcej mieszkańców miasta ceniących sobie kulturalną rozrywkę na poziomie. Co więcej, branżowy miesięcznik „Teatr” w dorocznej ankiecie przeprowadzanej wśród krytyków od lat niezmiennie docenia artystyczne osiągnięcia Teatru Polskiego we Wrocławiu. Wyróżnienia dotyczą m.in. kategorii na najlepsze przedstawienie, najlepszą scenografię czy też najlepszą reżyserię. Poza pismami branżowymi prestiż miejsca potwierdzają dziennik „Rzeczpospolita” oraz tygodniki „Polityka” i „Wprost”. 

Tylko w ciągu ostatnich lat teatr zdobył aż ponad 155 nagród indywidualnych i zbiorowych, w tym Grand Prix na festiwalach międzynarodowych, co jest wydarzeniem precedensowym w całej 68-letniej historii teatru. Na dodatek, badania Centrum Monitoringu Społecznego i Kultury Obywatelskiej uznały Teatr Polski we Wrocławiu za najbardziej rozpoznawalną markę na Dolnym Śląsku.

Warunki


Groupon ważny do 31.12.2015 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 5 grouponów, ale wykorystać 1. Zniżka związana z kartą teatromana nie łączy się z okazjonalnymi promocjami Teatru Polskiego we Wrocławiu. Więcej informacji o karcie tutaj
Dodatkowe informacje: weź ze sobą wydrukowany groupon. Groupon należy wymienić na kartę TEATROMANA w kasie przy ul. Świdnickiej 28 (Scena Kameralna), czynne w godz. 11:00-14:00 i 15:00-19:00 od wtorku do soboty. Użytkownik karty może zakupić do dwóch biletów na jeden spektakl. Karta jest imienna, ważna do końca sezonu 2015/2016. Groupon musi zostać wymieniony na imienna kartę teatromana do 31.12.2015.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.