99,90 zł: bilet na widowisko „Lord of the Dance”– Katowice, Warszawa, Gdańsk, Szczecin, Wrocław

Wiele lokalizacji

Do -20%
1 000+ kupionych
Wybierz opcję
Kup jako prezent
Unable to add now. Please try again later
Unable to remove now. Please try again later

W skrócie


Widowisko „Lord of the Dance – Dangerous Games” na Broadwayu okrzyknięte zostało arcydziełem w swoim gatunku. Teraz, po wielu miesiącach starań, zobaczyć je będą mogli widzowie w Polsce. Możesz dołączyć do grona publiczności, jeśli zaopatrzysz się w dzisiejszy groupon.

Wybierz 1 z 5 opcji

„Lord of the Dance – Dangerous Games”

  • 99,90 zł zamiast 125 zł za bilet w strefie Green Zone:

Dostępne terminy i lokalizacje:

  • 16.12.2015, godz. 19 – Katowice – Hala Spodek
  • 17.12.2015, godz. 19 – Warszawa – Hala Torwar
  • 19.12.2015, godz. 19 – Gdańsk/Sopot – Ergo Arena
  • 20.12.2015, godz. 18 – Szczecin – Azoty Arena
  • 21.12.2015, godz. 19 – Wrocław – Hala Stulecia

„Lord of the Dance – Dangerous Games”

Zimą 2015 roku największe obiekty widowiskowe w Polsce zadrżą pod stopami znakomitych tancerzy – prosto z Irlandii przyjedzie grupa założona i prowadzona przez Michaela Flatleya. Zespół odwiedził już ponad siedemdziesiąt krajów na wszystkich kontynentach świata, dzięki czemu przeszło 60 milionów widzów miało okazję podziwiać niesamowite popisy artystów.

Utalentowani tancerze w nowoczesnej, zaskakującej choreografii wzbudzają zachwyt i podziw publiczności. Zapierające dech w piersi efekty pirotechniczne, przełomowa technologia wykorzystująca hologramy, taniec robotów, zaskakująca gra świateł, ruchoma i wielopoziomowa scena oraz elementy akrobatyczne połączone z pięknym celtyckim tańcem – to tylko niektóre z atutów widowiska, którego nie można przegapić.

Spektakl „Lord of the Dance – Dangerous Games” to piękna historia opowiedziana za pomocą tańca. Jej korzenie sięgają irlandzkiego folkloru. Mały Duch podróżuje w czasie, aby pomóc Panu Tańca chronić swój lud od ataków Don Dorcha – Pana Ciemności. Bitwy i starcia przeplatają się z wątkiem miłosnym, pełnym wzlotów i upadków, namiętności i dramaturgii, a wszystko to w rytm dynamicznej, celtyckiej muzyki. Klasyczna historia walki Dobra ze Złem przedstawiona została w niecodziennym wydaniu, budząc niegasnące zainteresowanie podczas całego widowiska.

Niesamowitych wrażeń dostarczają: wspaniała scenografia, spektakularne oświetlenie, ponad 600 przepięknych, stworzonych specjalnie na potrzeby przedstawienia kostiumów oraz muzyka skomponowana przez Gerarda Fahy’ego. Największym atutem przedstawienia są jednak tancerze – młodzi, utalentowani, wielokrotnie nagradzani na arenie krajowej i międzynarodowej. Na scenie prezentują skomplikowane układy, w których najważniejszą rolę odgrywa praca nóg, dynamicznie łącząc elementy jazzu, baletu, freestyle’u oraz tańca tradycyjnego. W rolach głównych wystąpią Matthew Smith, James Keegan oraz Morgan Comer.

O ogromnej popularności przedstawienia świadczą wyniki sprzedaży płyt DVD oraz CD, które liczone są w dziesiątkach milionów, a także ilość stron internetowych poświęconych grupie (jest ich około 2500). Rok po uroczystej premierze spektaklu, która odbyła się w London Palladium Theatre, polska publiczność będzie mogła zobaczyć na żywo spektakularne widowisko w Katowicach, Warszawie, Trójmieście, Szczecinie i Wrocławiu. 

Warunki


Groupon ważny w dniu wydarzenia i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Rezerwacja: groupon NIE uprawnia do wejścia na wydarzenie aby otrzymać bilet, należy wejść na http://www.grouponbilety.pl i wymienić groupon na bilet, podając kod grouponu. W trakcie realizacji grouponu możliwy jest wybór miejsca i wydrukowanie biletu uprawniającego do wejścia na wydarzenie. Groupony sprzedawane przez Groupon sp. z o. o. Po zakupie otrzymasz fakturę wyłącznie na dane osobowe z Twojego konta Groupon.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.