99,90 zł: bilet na widowisko „Lord of the Dance”– Katowice, Warszawa, Gdańsk, Szczecin, Wrocław

Makroconcert Wiele lokalizacji

Kup jako prezent
Unable to add now. Please try again later
Unable to remove now. Please try again later
Do -20%
1 000+ kupionych

W skrócie


Widowisko „Lord of the Dance – Dangerous Games” na Broadwayu okrzyknięte zostało arcydziełem w swoim gatunku. Teraz, po wielu miesiącach starań, zobaczyć je będą mogli widzowie w Polsce. Możesz dołączyć do grona publiczności, jeśli zaopatrzysz się w dzisiejszy groupon.

Wybierz 1 z 5 opcji

„Lord of the Dance – Dangerous Games”

  • 99,90 zł zamiast 125 zł za bilet w strefie Green Zone:

Dostępne terminy i lokalizacje:

  • 16.12.2015, godz. 19 – Katowice – Hala Spodek
  • 17.12.2015, godz. 19 – Warszawa – Hala Torwar
  • 19.12.2015, godz. 19 – Gdańsk/Sopot – Ergo Arena
  • 20.12.2015, godz. 18 – Szczecin – Azoty Arena
  • 21.12.2015, godz. 19 – Wrocław – Hala Stulecia

„Lord of the Dance – Dangerous Games”

Zimą 2015 roku największe obiekty widowiskowe w Polsce zadrżą pod stopami znakomitych tancerzy – prosto z Irlandii przyjedzie grupa założona i prowadzona przez Michaela Flatleya. Zespół odwiedził już ponad siedemdziesiąt krajów na wszystkich kontynentach świata, dzięki czemu przeszło 60 milionów widzów miało okazję podziwiać niesamowite popisy artystów.

Utalentowani tancerze w nowoczesnej, zaskakującej choreografii wzbudzają zachwyt i podziw publiczności. Zapierające dech w piersi efekty pirotechniczne, przełomowa technologia wykorzystująca hologramy, taniec robotów, zaskakująca gra świateł, ruchoma i wielopoziomowa scena oraz elementy akrobatyczne połączone z pięknym celtyckim tańcem – to tylko niektóre z atutów widowiska, którego nie można przegapić.

Spektakl „Lord of the Dance – Dangerous Games” to piękna historia opowiedziana za pomocą tańca. Jej korzenie sięgają irlandzkiego folkloru. Mały Duch podróżuje w czasie, aby pomóc Panu Tańca chronić swój lud od ataków Don Dorcha – Pana Ciemności. Bitwy i starcia przeplatają się z wątkiem miłosnym, pełnym wzlotów i upadków, namiętności i dramaturgii, a wszystko to w rytm dynamicznej, celtyckiej muzyki. Klasyczna historia walki Dobra ze Złem przedstawiona została w niecodziennym wydaniu, budząc niegasnące zainteresowanie podczas całego widowiska.

Niesamowitych wrażeń dostarczają: wspaniała scenografia, spektakularne oświetlenie, ponad 600 przepięknych, stworzonych specjalnie na potrzeby przedstawienia kostiumów oraz muzyka skomponowana przez Gerarda Fahy’ego. Największym atutem przedstawienia są jednak tancerze – młodzi, utalentowani, wielokrotnie nagradzani na arenie krajowej i międzynarodowej. Na scenie prezentują skomplikowane układy, w których najważniejszą rolę odgrywa praca nóg, dynamicznie łącząc elementy jazzu, baletu, freestyle’u oraz tańca tradycyjnego. W rolach głównych wystąpią Matthew Smith, James Keegan oraz Morgan Comer.

O ogromnej popularności przedstawienia świadczą wyniki sprzedaży płyt DVD oraz CD, które liczone są w dziesiątkach milionów, a także ilość stron internetowych poświęconych grupie (jest ich około 2500). Rok po uroczystej premierze spektaklu, która odbyła się w London Palladium Theatre, polska publiczność będzie mogła zobaczyć na żywo spektakularne widowisko w Katowicach, Warszawie, Trójmieście, Szczecinie i Wrocławiu. 

Warunki


Groupon ważny w dniu wydarzenia i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Rezerwacja: groupon NIE uprawnia do wejścia na wydarzenie aby otrzymać bilet, należy wejść na http://www.grouponbilety.pl i wymienić groupon na bilet, podając kod grouponu. W trakcie realizacji grouponu możliwy jest wybór miejsca i wydrukowanie biletu uprawniającego do wejścia na wydarzenie. Groupony sprzedawane przez Groupon sp. z o. o. Po zakupie otrzymasz fakturę wyłącznie na dane osobowe z Twojego konta Groupon.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.