Wybierz opcję

Wyróżniki

Okazja do skorzystania z pierwszych komór normobarycznych na Podhalu

O tej ofercie

Szczegóły:

  • okres, w którym obowiązuje groupon: do 15 czerwca 2022 r.
  • sesje odbywają się w określonych godzinach, o szczegóły należy zapytać podczas rezerwacji

Czym jest normobaria?

Jest to innowacyjna terapia w nowoczesnej komorze ciśnieniowej. Jej głównym zadaniem jest zapewnienie odpowiednich parametrów powietrza wspomagających zdrowie i długowieczność.

Jakie mogą być korzyści terapii podwyższonym ciśnieniem barycznym?

  • spowolnienie starzenia się organizmu – dotlenienie wszystkich komórek organizmu oraz przyspieszenie rozwoju nowych naczyń krwionośnych.
  • poprawa kondycji fizycznej – zwiększenie wydolności organizmu, przyspieszenie powrotu do zdrowia po wysiłku i urazach, lepsze dostarczanie składników odżywczych do odległych i niedotlenionych komórek ciała.
  • poprawa kondycji psychicznej – zwiększenie wydolności psychicznej organizmu oraz zdolności do zapamiętywania, zmniejszenia stanow depresyjnych dzięki dotlenieniu komórek nerwowych.
  • pomoc w odchudzaniu i poprawie kondycji skóry– stymulacja produkcji kolagenu, elastyny, redukcja cellulitu, pobudzenie regeneracji nabłonków i wspomaganie przemiany materii.

  • przyspieszenie regeneracji organizmu - przyspieszenie odnowy uszkodzonych komórek skóry po przebytych operacjach, urazach, zabiegach chirurgicznych, zmniejszenie obrzęku uszkodzonych tkanek oraz zmniejszenie stanów zapalnych.
  • wsparcie przy osteoporozie – zwiększenie aktywności osteoblastów i osteoklastów – komórek odpowiedzialnych za zdrowie kości.
  • poprawa odporności – stymulacja układu immunologicznego.

Warunki

1 osoba może kupić i wykorzystać wiele grouponów. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. lub e-mail 572 70 80 96 lub mailowa: normobaria@chocholowskietermy.pl. Sesje odbywają się w określonych godzinach, o szczegóły należy zapytać podczas rezerwacji. Oferta obejmuje jednorazowe wejście na sesję normobaryczną w strefie normalnej. Groupony sprzedawane są przez Groupon sp. z o. o. Po zakupie otrzymasz fakturę wyłącznie na dane osobowe z Twojego konta Groupon. Groupon ważny do 15/06/2022 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Chochołowskie Termy

By dać odpocząć zarówno ciału, jak i umysłowi, warto wybrać się do jednego z najlepiej wyposażonych kompleksów termalnych w Polsce i największego na Podhalu. Imponująca łączna przestrzeń lustra wody (3000 m²), mnogość atrakcji (w tym zjeżdżalnie, plaża, grota solna, saunarium) i szum pobliskiej rzeki Dunajec to tylko kilka z atutów tego miejsca.

Dodatkowe właściwości mineralne tutejszych basenów sprawiają, że korzystanie z wodnych atrakcji może być nie tylko dobrą zabawą dla całej rodziny, ale także zdrowotną kuracją. Osobom, którym zależy przede wszystkim na tym ostatnim aspekcie, poleca się strefa lecznicza, gdzie znaleźć można beczki termalne – wanny z surową wodą termalną oraz basen z wodą termalną jodowaną.

Między kolejną rundą na zjeżdżalni a piłką plażową, warto zawitać np. do tutejszego bistro lub kawiarni, w których na gości czeka bogate menu oraz pokój zabaw Akwarium – ciekawe rozwiązanie dla rodziców marzących o chwili odpoczynku podczas posiłku.