zamknij
Mega Wyprzedaż!

Wał Miedzeszyński 233a/43 (siedziba firmy), Warszawa

Pranie tapicerki meblowej lub samochodowej z dojazdem do klienta od 89,99 zł w Gal Serwis (do -50%)

Wybierz opcję

Wyróżniki

Odświeżenie tapicerki meblowej lub wnętrza auta zapewnia likwidację nieprzyjemnych zapachów i drobnoustrojów

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
M
monika
2 Oceny2 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
styczeń 14, 2022
Polecam!
M
Małgorzata
2 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
listopad 4, 2021
Wszystko OK. Polecam!
G
Guest
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
sierpień 16, 2021
Regularnie korzystam z usługi prania tapicerki meblowej i za każdym razem jestem bardzo zadowolony z efektu i obsługi. Tym razem zleciłem pranie całej tapicerki w samochodzie (bez podsufitki). Kolejny raz nie zawiodłem się na Gal Serwisie. Pracownik był przed umówionym czasem. Wypranie wnętrza dużego kombi zajęło niecałe półtorej godziny (fotele, kanapa, zagłówki, boczki drzwi, dywaniki, wykładzina podłogi, wykładzina bagażnika). Za całość, razem z dojazdem, zapłaciłem 99 zł. Moim zdaniem rewelacja.
R
Roman
3 Oceny2 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
maj 21, 2021
OK

O tej ofercie

Wybierz 1 z 2 opcji

Pranie tapicerki meblowej lub samochodowej metodą ekstrakcyjną:

  • 89,99 zł zamiast 150 zł za pakiet I,
  • 99,99 zł zamiast 200 zł za pakiet II.

Czyszczenie ekstrakcyjne polega na natryskiwaniu detergentu na czyszczoną powierzchnię, a następnie odessaniu go wraz z brudem.

Pakiet I:

  • pranie tapicerki meblowej, do wyboru: duża kanapa, 2 fotele, do 8 krzeseł z parciami, do 15 m² wykładziny lub dywanów, materac duży dwustronny lub
  • pranie tapicerki samochodowej: siedzenia, kanapa, boczki, dywaniki

Pakiet II:

  • pranie tapicerki meblowej do wyboru: duży narożnik, do 3 foteli, do 10 krzeseł z oparciami, do 20 m² wykładziny lub dywanów, 2 materace dwustronne lub
  • pranie tapicerki samochodowej: siedzenia, kanapa, boczki, podłoga, dywaniki, bagażnik (komplet).

Warunki

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Usługa wykonywana jest z dojazdem do klienta. Możliwość łączenia grouponów. W przypadku braku dostępu do prądu serwis dysponuje agregatem: dopłata 10 zł. Dojazd na terenie Warszawy - 10 zł, do 30 km poza Warszawą - 20 zł. Dodatkowe rabaty na pozostałe usługi - informacja tel. Do prania tapicerki samochodowej konieczne są dobre warunki
atmosferyczne.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 788 001 630 z podaniem kodu grouponu i kodu zabezpieczającego. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Gal Serwis

Brudy warto prać w domu, bo są pożywką dla wszelkiego rodzaju bakterii i roztoczy. Można jednak zdać się na specjalistów, którzy dysponują profesjonalnym sprzętem i skutecznymi środkami czyszczącymi marki Kärcher. Pracownicy Gal Serwis z chęcią podejmują wszelkiego rodzaju wyzwania w zakresie prania tapicerki samochodowej czy meblowej, gwarantując przy tym staranne wykonanie pracy z zachowaniem troski o środowisko, domowników czy osoby podróżujące autem. Co więcej, zapewniają szybką realizację usług na terenie Warszawy i okolic, gdyż pracują w elastycznych godzinach, również w niedzielę.