Gabinet masażu i estetyki ciała „Masaż Line”

Generała Józefa Fiszera 14, Gdańsk

Zabieg pielęgnacyjny lub regenerujący z seansem w fitobeczce za 129,99 zł w Masaż Line w Gdańsku (zamiast 300 zł)

Wybierz opcję

Wyróżniki

Sposób na poprawę samopoczucia, złagodzenie napięć mięśniowych, odżywienie i ujędrnienie skóry, wspomaganie odchudzania

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

Zabieg pielęgnacyjny „Cynnamon Cake” (90 min)

Zabieg łączy w sobie seans w fitobeczce, antycellulitowy peeling cynamonowy oraz relaksacyjny masaż oliwką z dodatkiem olejku eterycznego z cynamonu z ujędrniającym efektem

Zabieg regenerujący „Słowiańskie Zdrowie” (90 min)

Zabieg łączy w sobie seans w fitobeczce, peeling z miodem oraz autorski masaż terapeutyczny dobrany według potrzeb osoby masowanej


Fitobeczka – jednoosobowa kabina wykonana z drewna cedrowego, w której na ciało oddziałuje para wodna, dlatego zwana jest też fitosauną.

Warunki

Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem Zmiana rezerwacji możliwa z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 794 629 932. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Gabinet masażu i estetyki ciała „Masaż Line”

Zlokalizowany w Gdańsku gabinet masażu i estetyki ciała powstał w celu poprawy wyglądu i samopoczucia. Tutejszą specjalnością jest masaż starosłowiański oraz ziołowe sesje w fitobeczce. Klienci mają również do wyboru różnego rodzaju masaże (np. klasyczny, sportowy, antycellulitowy, kobido), naturalne terapie i zabiegi kosmetyczne na twarz.