Fascial massage

Lawendowe Wzgórze 6a/5, Gdańsk

Pakiet spa: Azjatycki sen i Kokosowa rozkosz do wyboru w Fascial massage (do -29%)

Wybierz opcję

Wyróżniki

Okazja, by zadbać o ciało i lepsze samopoczucie, rozluźnić mięśnie, poprawić krążenie oraz wygląd twarzy, oczyścić i wygładzić skórę

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • w ofercie: pakiety spa
  • czas trwania: 2 godz.

Azjatycki sen:

  • całościowy masaż klasyczny
  • japoński lifting twarzy Kobido

Kokosowa rozkosz:

  • peeling całego ciała solą na oleju kokosowym
  • masaż na oleju kokosowym zakończony masażem twarzy

Warunki

Odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. lub mailowo 516 956 533, facialmassage.gd@gmail.com. Godziny otwarcia salonu: pon.-pt. 9-21; sob.-niedz. do ustalenia. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 90 dniach.

Fascial massage

Profesjonalnie wykonany masaż może mieć szereg pozytywnych właściwości zarówno na mięśnie, narządy wewnętrzne, a także wygląd i psychikę. Aby poznać wszystkie jego zalety warto odwiedzić zlokalizowany w Gdańsku gabinet, którego właścicielka posiada wieloletnie doświadczenie w pracy masażystki. W ofercie Fascial massage dostępny jest masaż klasyczny, powięziowy, relaksacyjny, bańką chińską, Lomi Lomi, lifting twarzy Kobido, a także terapie manualne, peelingi i pakiety spa. Warto dodać, że podczas zabiegów wykorzystywane są naturalne kosmetyki, takie jak oliwa, wegańskie masło, sól, kawa, olejki eteryczne, miód.