Floating Cieszyn

Bielska 184, Cieszyn

Relaksujący floating w kabinie: godzinna sesja za 74,99 zł i więcej w gabinecie Floating Cieszyn (do -34%)

Wybierz opcję

Wyróżniki

Sesja floatingu redukuje poziom stresu, działa relaksująco, łagodzi bóle reumatyczne, ma kojący wpływ na skórę i więcej

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Wybierz 1 z 3 opcji

Sesja floatingu w kabinie:

  • 74,99 zł za 1 sesję (60 min),
  • 104,99 zł za 1 sesję (90 min),
  • 124,99 zł za 1 sesję (120 min),

Floating to terapia, która polega na ograniczeniu ok. 90% bodźców zewnętrznych. Wysokostężony roztwór soli Epsom powoduje efekt unoszenia się ciała na wodzie. Sesje rozpoczynają się wejściem do kabiny, w której w tle słychać muzykę, co pomaga się zrelaksować. Dzięki temu mięśnie się rozluźniają, następuje wyrzut endorfin oraz usuwanie kortyzolu. Sesja m.in. niweluje skutki stresu, rozluźnia mięśnie, polepsza koncentrację i pamięć, uśmierza bóle kręgosłupa oraz łagodzi bóle reumatyczne. Dodatkowo obniża wysokie ciśnienie krwi, ma pozytywny i kojący wpływ na skórę, polepsza jakość snu, synchronizuje półkule mózgu, redukuje ból fizyczny i psychiczny. Floating wspomaga odchudzanie, przyspiesza leczenie kontuzji, poprawia pracę układu odpornościowego. Ciekawostką jest fakt, iż Milan Lab (laboratorium klubu piłkarskiego A.C. Milan) używa kabin do przygotowań sportowych, odnowy biologicznej oraz pomocy w powrocie sportowców po kontuzjach.

Warunki

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 5 grouponów, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 518 198 018.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Floating Cieszyn

Osoby, które chcą się odprężyć i zmniejszyć poziom stresu, mogą udać się do gabinetu Floating Cieszyn. Na miejscu można skorzystać z relaksującej sesji floatingu w specjalnej kabinie. Jest ona podgrzewana oraz wyposażona w muzykę i diody LED w odcieniu błękitu. Sesja oczyszcza organizm z toksyn, wspomaga profilaktykę i leczenie wielu chorób. Floating jest też często stosowany przez sportowców w celu regeneracji organizmu.