Brak nowych powiadomień

Float Rzeszów

Masaż leczniczy pleców i karku z konsultacją fizjoterapeuty od 49,99 zł w Float Rzeszów

Oferta niedługo się kończy!
Wybierz opcję

Wyróżniki

Masaż pleców i karku polecany m.in. przy siedzącym trybie pracy, działa przeciwbólowo, rozluźnia mięśnie, poprawia ruchomość stawów, odpręża

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie

Szczegóły:

  • czas trwania masażu: 45 min
  • w cenie również konsultacja fizjoterapeuty

Masaż z konsultacją fizjoterapeuty? Masaż leczniczy pleców i karku w Rzeszowie? Sposób na ukojenie ciała, jak i ducha? Godną uwagi propozycją są usługi Float Rzeszów mieszczącego się przy ulicy Dębickiej. Wyświetlana za pośrednictwem Groupon.pl oferta to trwający 45 minut masaz leczniczy pleców i karku. Uzupełnieniem zabiegu jest konsultacja fizjoterapeuty, który pozwoli specjaliście jak najlepiej dostosować masaż do potrzeb i problemów pacjenta. W centrum Float Rzeszów skorzystać można zarówno z pojedynczego zabiegu, jak i serii 2 lub 3 masaży.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 4 groupony, ale wykorzystać maks. 2 groupony, a 2 przekazać jako prezent.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Możliwość wymiany grouponu na bon podarunkowy.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 720 886 886. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Float Rzeszów

Mnogość korzyści, jakie niesie za sobą sesja floatingu, jest ogromna. Doświadczyć ich można, korzystając z usług firmy Float Rzeszów, która specjalizuje się w tej niezwykłej formie relaksu oraz masażu. Obiekt wyposażony jest w profesjonalną kapsułę Float Rest, która umożliwiają unoszenie się bezwładnie na powierzchni roztworu soli Epsom. Zastosowanie korzystnych warunków takich jak cisza, ciemność i odpowiednia temperatura, wpływa na wysoki komfort sesji.

Uczucie odprężenia pogłębić można dzięki jednemu z masaży i rytuałów, wliczając w to pomagający w walce z cellulitem zabieg bańką chińską czy przeznaczony dla panów relaksujący pakiet Whisky i Tytoń.

Float Rzeszów

Masaż, Masaż całego ciała
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.