Brak nowych powiadomień

Catering dietetyczny: dieta 1000 kcal z dostawą na 5 dni od 179,99 zł i więcej opcji z firmą EasyFit Catering

Do -20%
od
225 zł
Oferta niedostępna

Wyróżniki

1 z 6 wybranych diet dostarczanych pod wskazany adres w dowolnie wybrane dni tygodnia to wygodny sposób dbania o zbilansowane posiłki

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Istotne recenzje

W skrócie

Firma posiada zaświadczenie Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego.

Szczegóły:

 • czas trwania: 5-20 dni
 • dostawa: w cenie na terenie Aglomeracji Śląskiej, czyli do miast: Katowice, Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec, Ruda Śląska, Zabrze, Chorzów, Bytom, Mikołów, Mysłowice, Jaworzno, Olkusz, Siemianowice Śląskie.
 • diety objęte cateringiem:

  • Slim Box (1000 i 1500 kcal) – 5 posiłków
  • Fitnes Box (2000 i 2500 kcal) – 5 posiłków
  • Standard Box (2000 i 2500 kcal) – 5 posiłków
  • Wege Box (2000 i 2500 kcal) – 5 posiłków
  • Office (2500 kcal) – 3 posiłki
  • School Box (2000 kcal) – 3 posiłki
 • przykładowa rozpiska tygodniowa diety dostępna tutaj

Warunki

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: dieta dostarczana jest w godzinach porannych (około godz. 6 rano) do miejsc na terenie Aglomeracji Śląskiej. W celu zweryfikowania czy catering jest dostarczany do miejsca zamieszkania należy potwierdzić to pod nr tel. 730 853 093. Dieta jest dostarczana od poniedziałku do niedzieli lub zgodnie z życzeniem klienta np. tylko dni robocze, tylko w weekendy lub określone dni w tygodniu. Bezpłatna dostawa: Katowice, Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec, Ruda Śląska, Zabrze, Chorzów, Bytom, Mikołów, Mysłowice, Jaworzno, Olkusz, Siemianowice Śląskie.
Realizacja: aby zamówić dietę należy wysłać maila na cateringeasyfit@gmail.com z załączeniem grouponu w PDF. W mailu należy podać informacje i restrykcje związane z dietą (rozpatrywane indywidualnie) z wszystkimi potrzebnymi informacjami lokalizacyjnymi i kontaktowymi takich jak: imię, nazwisko, ulica, nr domu/mieszkania, kod pocztowy, nr telefonu kontaktowego i opcjonalnie nazwa firmy albo kod do domofonu oraz rodzaj wybranej diety. Dodatkowo dołączyć należy informacje o preferowanym rozpoczęciu cateringu. Rezerwację należy wykonywać na minimum 48 godz. przed planowanym otrzymaniem diety. Zmianę daty dostarczenia określonego cateringu trzeba uzgodnić mailowo (cateringeasyfit@gmail.com) lub tel. (730 853 093) z min. 48-godz. wyprzedzeniem.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

EasyFit Catering

Szukając sposobów na wymarzoną letnią sylwetkę a dodatkowo chcąc zapewnić sobie świeże, zdrowe i smaczne posiłki warto zdecydować się na usługi firmy cateringowej. W tym calu można skorzystać z oferty EasyFit Catering, w której dietetycy, kucharze i eksperci do spraw żywienia dbają o to, by zadowolić oczekiwania i potrzeby wszystkich klientów. Dostarczane codziennie posiłki komponowane są z pełnowartościowych składników i produktów wysokiej jakości pochodzących od zaufanych producentów.