E1GOKART Kielce

ul. Batalionów Chłopskich 50E, Kielce

Do 15% zniżki na Wyścigi gokartów (przejażdżka/doświadczenie) w E1GOKART Kielce

Wybierz opcję
Ponad 50 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Wyścigi gokartami podwójnymi po torze kartingowym to okazja, by poczuć adrenalinę i sportową rywalizację

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • przejazd gokartem podwójnym
  • czas jednego przejazdu: 8 min
  • długość trasy: 600 m
  • kominiarka płatna dodatkowo 10 zł (istnieje możliwość przyniesienia własnej)
  • konieczność wyrobienia karty członkowskiej za dodatkową opłatą 10 zł

Warunki

Oferta przeznaczona tylko dla nowych klientów. Rezerwacja nie jest wymagana, na miejscu wystarczy okazać groupon. Sprawdź dostępne terminy 24 godz. przed przybyciem na tor pod nr tel. 797 383 710 lub na stronie e1gokart.pl. Możliwość wykorzystania grouponu od poniedziałku do niedzieli. Gokart podwójny (tandem) musi być prowadzony przez osobę pełnoletnią, jako pasażer może jechać dziecko już od około 5. roku życia/120 cm wzrostu (decyzja opiekuna w oparciu o psychofizyczne cechy dziecka). Ze względów bezpieczeństwa na gokarcie podwójnym czasy okrążeń nie są mierzone. Obowiązuje limit wagowy: 120 kg/zawodnik. Obowiązuje strój sportowy, obuwie pełne, sportowe, na płaskim obcasie (również dla pasażera gokarta podwójnego). Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 2. Groupon ważny przez 1 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

E1GOKART Kielce

Firma została stworzona przez pasjonatów sportów motorowych z myślą o wszystkich osobach, które chcą poczuć to, co czują kierowcy wyścigowi. E1Gokart jest torem kartingowym, w skład którego wchodzi część halowa i zewnętrzna, z której można korzystać podczas sprzyjających warunków pogodowych. Jest to jeden z najnowocześniejszych i najdłuższych torów kartingowych w Polsce. Okrążenie pokonuje się tu w ok. 60 sekund. Wykonane w nowoczesnej technologii bandy i gokarty dają wielką frajdę z jazdy. Tor jest przeznaczony dla osób od 6. roku życia. Do dyspozycji gości przygotowano 21 gokartów, w tym dwa podwójne. Używane są maszyny SODI o mocy 9 KM i pojemności 200 ccm oraz SODI 160 ccm. Asfaltowa nawierzchnia toru daje możliwość przeżycia silnych emocji, a stosowany tu profesjonalny pomiar czasu – identyczny z tym stosowanym w Formule 1 – wzmaga rywalizację o tysięczne części sekundy.