Trophy Trophy Icon for Deal Badging Najlepsze z Groupon

B.Polaka 2,, Warszawa

Catering z dostawą na 5 dni za 199,99 zł z Dietpack – do wyboru 3 diety

Wybierz opcję

Wyróżniki

Do wyboru 3 diety: Optimum, wegetariańska, oczyszczająca koktajlowa

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
M
Magdalena
1 Oceny1 reviews
luty 23, 2020
Bardzo smaczne jedzenie, dostarczone na czas.
J
Justyna
1 Oceny1 reviews
luty 6, 2020
Pyszne jedzenie, z pewnością będę wracać do Dietpack.pl

O tej ofercie

Szczegóły:

Diety do wyboru:

  • dieta optimum o ograniczonej ilości kalorii (1000, 1200 lub 1500 kcal): odpowiednio zbilansowana, dostarcza organizmowi właściwej ilości witamin, składników mineralnych oraz odżywczych (białek, tłuszczów i węglowodanów). Menu zawiera produkty ze wszystkich grup żywnościowych – zbożowe z pełnego ziarna, warzywa, owoce, chude/półtłuste mleko i jego przetwory, mięso o niskiej zawartości tłuszczu, wędliny, ryby, jaja, nasiona roślin strączkowych, orzechy, nasiona i tłuszcze roślinne.
  • dieta wegetariańska: dieta z ograniczoną ilością kalorii dla osób niespożywających mięsa, ryb i owoców morza
  • dieta koktajlowa, silnie oczyszczająca: dieta niskoenergetyczna – zawiera ok. 700 kcal, dlatego może być stosowana nie dłużej niż przez 5 dni i nie powinna być wybierana przez osoby z dolegliwościami zdrowotnymi, kobiety w ciąży i karmiące, dzieci, młodzież w wieku dojrzewania oraz intensywnie uprawiające aktywność fizyczną. Codziennie 5 koktajli (ok. 250 ml każdy) na bazie jogurtów lub samych warzyw/owoców, niektóre uzupełnione otrębami, orzechami, płatkami owsianymi.

Z zastrzeżeniem par.5 ust.1, zestawy zamawiane na dostawy tygodniowe lub dłuższe dostarczane są w dni robocze od poniedziałku do piątku począwszy od najbliższego dnia roboczego spełniającego powyższe kryteria.

Czas dostawy

Zestawy dietpack są dostarczane w godzinach 21:00-23:00 (Piaseczno, Konstancin-Jeziorna, Ursynów, Wilanów) lub 2:00-10:00 (pozostałe dzielnice Warszawy) na wskazany przez klienta adres, znajdujący się na terenie Warszawy. Zamówienia są realizowane w ciągu 48 godzin od momentu otrzymania płatności. Dostawy na weekend są realizowane w piątek rano. Klient, decydujący się na zestawy na cały weekend, decyduje się na otrzymanie w piątek 3 zestawów - na piątek, sobotę i niedzielę.

Catering zweryfikowany pod względem pozwolenia na przygotowywanie cateringu dietetycznego przez Państwowy Powiatowy Inspektorat Sanitarny - zgodnie z treścią art. 63 ust 1 Ustawy o bezpieczeństwie żywności i żywienia oraz art. 61 i art. 62 Ustawy o bezpieczeństwie żywności i żywienia organem właściwym w sprawach zatwierdzania w/w zakładów jako Państwowy Powiatowy Inspektorat Sanitarny, właściwy ze względu na siedzibę zakładu.

Warto wiedzieć

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 4 groupony, ale wykorzystać maks. 2 groupony. Dzielnice wyłączone z bezpłatnej dostawy (opłata dodatkowa: 6 złotych / dzień): Rembertów, Wesoła, Wawer, Białołęka. Michałowice, Raszyn, Magdalenka, Marki, Klaudyn. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym. Dostawa w cenie na terenie Warszawy i Piaseczna (dostawa poza terenem miast za opłatą ustalaną indywidualnie). Dział obsługi klienta dostępny od pon. do pt. w godz. od 3 do 7 rano. Dodatkowe informacje: https://www.facebook.com/dietpackpl/.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 730 133 005. W celu realizacji grouponu należy przesłać na adres kontakt@dietpack.pl  adresem dostawy, dzielnicę dostawy, informacje szczegółowe dla dostawcy, do której godziny ma być zrealizowana dostawa. Rodzaj diety oraz kaloryczność. W załączniku należy zamieścić zakupiony groupon lub podać nr grouponu i kod zabezpieczający. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 48-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Dietpack

Dieta, sport, motywacja. Do uzyskania idealnej sylwetki potrzebne jest kompleksowe podejście. W osiągnięciu zamierzonego celu pomoże firma Dietpack, dzięki której nie trzeba będzie zaprzątać sobie głowy pierwszą częścią wymienionego trio.

Dietpack powstał w wyniku współpracy dietetyków, trenerów personalnych, kucharzy i diet-coacha. Wszystkie potrawy powstają zgodnie z ideą slow food, a do ich przygotowania używa się wywarów na warzywach, świeżych produktów, warzyw i owoców sezonowych. Swój smak zawdzięczają suszonym i świeżym ziołom oraz mieszankom przypraw, a także oryginalnym składnikom tajskim, włoskim, tureckim czy greckim. Warto podkreślić, że w Dietpack nie używa się glutaminianu sodu ani zup i sosów z proszku.