Catering z dostawą na 3 dni za 119,99 zł i więcej opcji z Dietpack – do wyboru 3 diety (do -42%)

Oferta niedługo się kończy!
Do -42%
Wybierz opcję
Unable to add now. Please try again later
Unable to remove now. Please try again later

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.

W skrócie


Wybierz 1 z 9 opcji

Catering dietetyczny (5 posiłków) z dostawą na terenie Warszawy i Piaseczna:

 • 119,99 zł zamiast 186 zł za wybraną dietę na 3 dni robocze,
 • 199,99 zł zamiast 310 zł za wybraną dietę na 5 dni roboczych,
 • 249,99 zł zamiast 434 zł za wybraną dietę na 6 dni kalendarzowych,
 • 394,99 zł zamiast 620 zł za wybraną dietę na 10 dni roboczych,
 • 549,99 zł zamiast 868 zł za wybraną dietę na 14 dni kalendarzowych,
 • 579,99 zł zamiast 975 zł za wybraną dietę na 15 dni roboczych,
 • 769,99 zł zamiast 1240 zł za wybraną dietę na 20 dni roboczych,
 • 789,99 zł zamiast 1302 zł za wybraną dietę na 21 dni kalendarzowych,
 • 1069,99 zł zamiast 1736 zł za wybraną dietę na 28 dni kalendarzowych.

Diety do wyboru:

 • dieta optimum o ograniczonej ilości kalorii (1000, 1200 lub 1500 kcal): odpowiednio zbilansowana, dostarcza organizmowi właściwej ilości witamin, składników mineralnych oraz odżywczych (białek, tłuszczów i węglowodanów). Menu zawiera produkty ze wszystkich grup żywnościowych – zbożowe z pełnego ziarna, warzywa, owoce, chude/półtłuste mleko i jego przetwory, mięso o niskiej zawartości tłuszczu, wędliny, ryby, jaja, nasiona roślin strączkowych, orzechy, nasiona i tłuszcze roślinne.
 • dieta wegetariańska: dieta z ograniczoną ilością kalorii dla osób niespożywających mięsa, ryb i owoców morza
 • dieta koktajlowa, silnie oczyszczająca: dieta niskoenergetyczna – zawiera ok. 700 kcal, dlatego może być stosowana nie dłużej niż przez 5 dni i nie powinna być wybierana przez osoby z dolegliwościami zdrowotnymi, kobiety w ciąży i karmiące, dzieci, młodzież w wieku dojrzewania oraz intensywnie uprawiające aktywność fizyczną. Codziennie 5 koktajli (ok. 250 ml każdy) na bazie jogurtów lub samych warzyw/owoców, niektóre uzupełnione otrębami, orzechami, płatkami owsianymi.

Z zastrzeżeniem par.5 ust.1, zestawy zamawiane na dostawy tygodniowe lub dłuższe dostarczane są w dni robocze od poniedziałku do piątku począwszy od najbliższego dnia roboczego spełniającego powyższe kryteria.

Czas dostawy

Zestawy dietpack są dostarczane w godzinach 21:00-23:00 (Piaseczno, Konstancin-Jeziorna, Ursynów, Wilanów) lub 2:00-10:00 (pozostałe dzielnice Warszawy) na wskazany przez klienta adres, znajdujący się na terenie Warszawy. Zamówienia są realizowane w ciągu 48 godzin od momentu otrzymania płatności. Dostawy na weekend są realizowane w piątek rano. Klient, decydujący się na zestawy na cały weekend, decyduje się na otrzymanie w piątek 3 zestawów - na piątek, sobotę i niedzielę.

Catering zweryfikowany pod względem pozwolenia na przygotowywanie cateringu dietetycznego przez Państwowy Powiatowy Inspektorat Sanitarny - zgodnie z treścią art. 63 ust 1 Ustawy o bezpieczeństwie żywności i żywienia oraz art. 61 i art. 62 Ustawy o bezpieczeństwie żywności i żywienia organem właściwym w sprawach zatwierdzania w/w zakładów jako Państwowy Powiatowy Inspektorat Sanitarny, właściwy ze względu na siedzibę zakładu.

Warunki


Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 4 groupony, ale wykorzystać maks. 2 groupony. Dzielnice wyłączone z bezpłatnej dostawy (opłata dodatkowa: 6 złotych / dzień): Rembertów, Wesoła, Wawer, Białołęka. Michałowice, Raszyn, Magdalenka, Marki, Klaudyn. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym. Dostawa w cenie na terenie Warszawy i Piaseczna (dostawa poza terenem miast za opłatą ustalaną indywidualnie). Dział obsługi klienta dostępny od pon. do pt. w godz. 8-16. Dodatkowe informacje: https://www.facebook.com/dietpackpl/.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 730 133 005. W celu realizacji grouponu należy przesłać na adres kontakt@dietpack.pl  adresem dostawy, dzielnicę dostawy, informacje szczegółowe dla dostawcy, do której godziny ma być zrealizowana dostawa. Rodzaj diety oraz kaloryczność. W załączniku należy zamieścić zakupiony groupon lub podać nr grouponu i kod zabezpieczający. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 48-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Dietpack


Dieta, sport, motywacja. Do uzyskania idealnej sylwetki potrzebne jest kompleksowe podejście. W osiągnięciu zamierzonego celu pomoże firma Dietpack, dzięki której nie trzeba będzie zaprzątać sobie głowy pierwszą częścią wymienionego trio.

Dietpack powstał w wyniku współpracy dietetyków, trenerów personalnych, kucharzy i diet-coacha. Wszystkie potrawy powstają zgodnie z ideą slow food, a do ich przygotowania używa się wywarów na warzywach, świeżych produktów, warzyw i owoców sezonowych. Swój smak zawdzięczają suszonym i świeżym ziołom oraz mieszankom przypraw, a także oryginalnym składnikom tajskim, włoskim, tureckim czy greckim. Warto podkreślić, że w Dietpack nie używa się glutaminianu sodu ani zup i sosów z proszku.

Dietpack

Imprezy okolicznościowe, Catering
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.