zamknij
Do 20% zniżki od ceny sprzedaży na urodę i fajne aktywności z kodem TANIEJ. Dziś koniec.

Białko Eat Fit

Catering dietetyczny: dieta bez glutenu 1000 kcal za 274,99 zł i więcej w Białko Eat Fit

od
274,99 zł
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 50zł
Promo Code TANIEJ. Ends 27.9.
Użyj kodu

Wyróżniki

Dieta skomponowana z myślą o osobach, które ze swojego jadłospisu wyeliminowały produkty zbożowe zawierające gluten

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
A
Anna
2 Oceny2 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
listopad 29, 2021
Chyba najlepszy catering jaki zamowilam. Smacznie, dużo warzyw(a nie dwa listki sałaty i plasterek pomidora jak to często wygląda). Już kupiłam ponownie :)
D
Danuta
1 Oceny1 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
sierpień 18, 2021
Brak kontaktu telefonicznego. Nr podany na stronie nie odpowiada, na dodatek wczoraj oddzwonił do mnie mężczyzna mówiąc że jest to jego nr prywatny pod który podszywa się oszusta próbujący wyłudzi pieniądze. Proszę o wyjaśnienie sprawy. Na wysłany mail do firmy nie dostałam odpowiedzi i nie wiem czy zawarłam umowę z realna firma cateringowa

O tej ofercie

Firma posiada zaświadczenie Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego.

Szczegóły:

  • rodzaj diety: bez glutenu
  • kaloryczność: 1000-3000 kcal
  • czas trwania: 5-20 dni
  • dostawa: bezpłatna na terenie Warszawy, poza Warszawą – za dodatkową opłatą ustalaną indywidualnie
  • liczba posiłków ciągu dnia: 5
  • wyłączenia: brak
  • dostawa od poniedziałku do soboty (w sobotę dostawa na sobotę i niedzielę)

Warunki

Zmiana lub odwołanie rezerwacji z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj e-mail hello@bialkoeatfit.pl z podaniem danych do zamówienia (kod zabezpieczający, imię, nazwisko, numer telefonu, adres dostawy, preferowany termin i godz. dostaw, kod do domofonu). . Dostawa od poniedziałku do soboty (w sobotę dostawa na sobotę i niedzielę) w godz. 03:00-09:00 w okienku 2-godzinnym. Można dowolnie wybierać dni dostawy (np. można wybrać dostawę tylko w poniedziałki). Dowóz na terenie Warszawy bezpłatny, poza Warszawą za dodatkową opłatą (ustalane indywidualnie). Wszelkie zmiany, w tym anulowanie dostawy od środy do soboty (w sobotę są realizowane dostawy na niedzielę), prosimy zgłosić najpóźniej dwa dni wcześniej do godz. 15:00. Zmiany dotyczące dostaw poniedziałkowych prosimy zgłaszać najpóźniej do piątku do godziny 15:00, a wtorkowych do 15:00 w sobotę Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 25 dniach. Groupon ważny przez 1 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.

Białko Eat Fit

Skrupulatna współpraca dietetyków, trenerów personalnych i doradców żywieniowych potrafi dać oczekiwane efekty w kwestii ustalenia zbilansowanych, pełnowartościowych posiłków – na to też stawia warszawska firma cateringowa. Specjaliści pomagają swoim klientom odżywiać się rozsądnie i zdrowo, niezmiennie starając się podnosić swoje kwalifikacje w zakresie żywienia. Do wyboru są rozmaite zestawy cateringowe, w tym np. dieta odchudzająca, paleo czy indywidualna.