DBA Aesthetic

Obornicka 272, Poznań

Zabieg nićmi PDO lub COG w DBA Aesthetic (do -56%)

Wybierz opcję
Do 10% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod: CZERWIEC. Ważny do 6.6.
Użyj kodu

Wyróżniki

Zabieg z użyciem wchłanialnych nici liftingujących wykonany przez lekarza specjalizującego się w medycynie estetycznej

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • specjalista wykonujący zabieg: lekarz
  • aplikacja nici na dowolną partię ciała

Nici liftingujące PDO

Nici liftingujące stosuje się zarówno na twarz i pod oczy, jak i w każdym dowolnym miejscu ciała, które wymaga ujędrnienia, wygładzenia lub napięcia. Umieszczone pod skórą stymulują organizm do naturalnych procesów wytwarzania kolagenu. Poza pobudzaniem naturalnych procesów, nici PDO działają również w sposób mechaniczny, powodując szybki lifting skóry. Zabieg przebiega stosunkowo szybko, a jego efekty mogą utrzymać się przez długi czas.

Dlaczego warto?

Procedura nie wymaga wcześniejszego przygotowania a nici PDO można zastosować na dowolną partię ciała, której wygląd chce się poprawić.

Dużą zaletą nici PDO jest to, że efekty mogą być widoczne niemal od razu. Oznacza to, że w niedługim czasie od zabiegu dostrzec można lifting i napięcie skóry, a także spłycenie zmarszczek. Z czasem, kiedy nici zaczną czynnie stymulować procesy pobudzania komórek i produkcji kolagenu, można będzie zaobserwować coraz to lepsze rezultaty, w zakresie napięcia i elastyczności skóry.

Nici PDO najczęściej stosowane są w obrębie twarzy, w celu zwalczania oznak starzenia się skóry, szczególnie w okolicy oczu i ust. Jest to również zabieg polecany w przypadku rozstępów i zwiotczałej skóry. Nici PDO mogą poprawić także jędrność i wygładzić skórę szyi i dekoltu.


Nici liftingujące COG (haczykowe)

Dzięki wykorzystaniu specjalnych, zaopatrzonych w haczyki nici możliwe jest m.in. wykonanie bezoperacyjnego liftingu twarzy. Nici wykonane są z całkowicie rozpuszczalnej substancji. Efekt jest tymczasowy i utrzymuje się od 12 do 24 miesięcy. Umieszczenie nici w skórze, wpływa na tworzenie się nowego kolagenu w skórze i może opóźnić proces starzenia.

Wskazania do zabiegu

  • utrata owalu twarzy,
  • opadające policzki,
  • wiszący podbródek.
  • głębokie zmarszczki i bruzdy w obrębie twarzy oraz podbródka,
  • opadające powieki/brwi,
  • wyraźny fałd nosowo-wargowy, policzkowy, podbródkowy czy marionetkowy.

Możliwe efekty:

Możliwym efektem jest lifting tkanek i wygładzenie skóry. Pierwsze efekty mogą być zauważalne od razu po zabiegu, ponieważ nici mechanicznie podciągają tkanki, tworząc pod skórą swego rodzaju rusztowanie. Efekty wynikające ze stymulacji procesów odnowy struktur skóry rozpoczynają się w drugim tygodniu od zabiegu i są kontynuowane przez kolejne miesiące – na skutek syntezy kolagenu i elastyny skóra się wygładza, napina, a tkanki – unoszą.

Na czym polega zabieg?

Przed zabiegiem wymagana jest konsultacja lekarska. Zabieg poprzedzony jest znieczuleniem w iniekcji. Następnie lekarz wprowadza pod skórę prowadnice, za pomocą których umieszcza nić. Wokół każdej z nich nawinięta jest nić, która zostaje pod skórą. Po około 8 miesiącach każda z nici ulega rozpuszczeniu i wchłonięciu, jednak efekty zabiegu mogą utzymać się o wiele dłużej – nawet do 24 m-cy.

Warunki

1 osoba może kupić i wykorzystać wiele grouponów. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 726 278 771. Wymagana rezerwacja z min. tygodniowym wyprzedzeniem. Godziny otwarcia gabinetu: od poniedziałku do niedzieli w godzinach 8-16. Terminy w soboty oraz niedziele może być wydłużony czas oczekiwania (kilka tyg). Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 4 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach.

DBA Aesthetic

Działająca na terenie Poznania firma DBA Aesthetic, oferuje swoim klientom liczne szkolenia i zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Doświadczeni specjaliści wykonują takie zabiegi jak m.in. mezoterapia igłowa, wolumetria twarzy, zabiegi nićmi PDO lub COG, zabiegi z użyciem toksyny botulinowej. Dodatkowo, klientki mogą zdecydować się na makijaż permamentny brwi lub ust.