CZIKSA Spa Beauty Bar

Harcerska 5, Gdynia

Do 29% zniżki na Spa - karnet dzienny w CZIKSA SPA BEAUTY BAR

Wybierz opcję

Wyróżniki

Sauna może mieć dobroczynny wpływ na cały organizm i samopoczucie, podczas seansu przyspiesza się metabolizm oraz rozluźniają się mięśnie

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercieSzczegóły:  • w ofercie: pobyt w saunie

  • czas trwania: 60-120 min (w zależności od opcji)

Warunki

Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 574 125 343. Dni i godziny otwarcia: pon.-pt. 10-21, sob. 11-21. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach.

CZIKSA Spa Beauty Bar

Zlokalizowany w Gdyni salon to miejsce, gdzie można kompleksowo zadbać o wygląd i lepsze samopoczucie. Tutejszą specjalnością jest stylizacja paznokci. Klientki mogą zdecydować się na manicure hybrydowy, przedłużanie żelowe i różnorodne zdobienia. W ofercie dostępna jest także szeroka oferta masaży (np. klasyczny, relaksacyjny, antycellulitowy) oraz pakiety spa. Ofertę usług dopełniają sesje w saunie.