CZIKSA Spa Beauty Bar

Harcerska 5, Gdynia

Rytuał spa obejmujący saunę, peeling i masaż całego ciała w CZIKSA Spa Beauty Bar (do -27%)

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod promocyjny EXTRA25. Termin: 22.3.
Użyj kodu
Ponad 10 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Sposób na oczyszczenie skóry, rozluźnienie spiętych mięśni, redukcję stresu oraz poprawę ogólnego samopoczucia

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie


Szczegóły:

  • skład pakietu: sauna + peeling + masaż całego ciała
  • czas trwania: 100 min

Warunki

Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 574 125 343. Dni i godziny otwarcia: pon.-pt. 10-21, sob. 11-21. Próba zrealizowania Grouponu drugi raz przez tę samą osobę spotka się z odmową (dotyczy to także kuponów otrzymanych w ramach prezentu). Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach.

CZIKSA Spa Beauty Bar

Zlokalizowany w Gdyni salon to miejsce, gdzie można kompleksowo zadbać o wygląd i lepsze samopoczucie. Tutejszą specjalnością jest stylizacja paznokci. Klientki mogą zdecydować się na manicure hybrydowy, przedłużanie żelowe i różnorodne zdobienia. W ofercie dostępna jest także szeroka oferta masaży (np. klasyczny, relaksacyjny, antycellulitowy) oraz pakiety spa. Ofertę usług dopełniają sesje w saunie.