Cook Fit

Catering dietetyczny: dieta standard, wegetariańska lub biznes z Cook Fit

Wybierz opcję

Wyróżniki

Zbilansowane posiłki w wersji klasycznej lub bezmięsnej to sposób na wyżywienie na cały dzień lub tylko do pracy

O tej ofercie

Szczegóły:

  • rodzaj diety: standard, wegetariańska, biznes
  • kaloryczność: 1000, 1500, 2000 kcal
  • czas trwania: 5 lub 10 dni
  • liczba posiłków w ciągu dnia: 5 lub 3 (w przypadku diety biznes)
  • wyłączenia: brak
  • dostawa w cenie na terenie Poznania i najbliższej okolicy oraz Przeźmierowa, Baranowa, Tarnowa Podgórnego, Lusowa, Kiekrz, Szczepankowa (możliwy dowóz do innej lokalizacji po wcześniejszym uzgodnieniu)
  • dni dostawy: od poniedziałku do piątku

Warunki

Oferta przeznaczona tylko dla nowych klientów. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Wymagana rezerwacja z min. 48-godz. wyprzedzeniem. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający.. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj mailowo kontakt@cookfit.pl. Dowóz na terenie Poznania i najbliższej okolicy w cenie. Catering dowożony jest również do Przeźmierowa, Baranowa, Tarnowa Podgórnego, Lusowa, Kiekrz, Szczepankowa. Jeżeli catering ma być dowieziony do innej lokalizacji, należy skontaktować się wcześniej z firmą cateringową za pomocą maila. Zakup grouponu wiąże się z akceptacją regulaminu. W przypadku zakupu drugiego grouponu na prezent, którego realizacja miałaby być na ten sam adres, co pierwszy groupon, należy dokonać rezerwacji w tym samym czasie. Nie ma możliwość realizacji grouponów pod ten sam adres po sobie. Groupon ważny przez 1 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Cook Fit

Właściciele poznańskiej firmy specjalizującej się w cateringu dietetycznym uważają, że dieta: „aby była zdrowa, wcale nie musi być nudna, wręcz przeciwnie, może być smaczna, a zarazem szalona.” Dlatego właśnie starają się, by każdy posiłek, szczególnie niskokaloryczny, był smaczny i atrakcyjny dla oka. Cook Fit dba o jakość i świeżość produktów, a szef kuchni dokłada wszelkich starań, by urozmaicać potrawy i zaskakiwać klientów nowymi smakami. Wszystkie jadłospisy tworzy dyplomowany dietetyk, z którym można skonsultować i omówić swoje dotychczasowe osiągnięcia w realizacji diety. Biorąc pod uwagę zróżnicowane potrzeby klientów, firma oferuje również możliwość zamówienia posiłków wegetariańskich, bezglutenowych lub bez laktozy.